לפני מספר חודשים, סצנה אחת בסדרה "סקס/לייף" הצליחה לסחוף אחריה את כל האינטרנט (ולא, אנחנו לא מגזימים): בסצנה המדוברת, נחשפנו לגופו העירום והמפוסל של בראד סיימון (אדם דמוס) כשזה התרחץ במקלחות חדר הכושר שלו בניו יורק. פרט אחד הצליח לתפוס את תשומת ליבם של הצופים, שהתאבססו עליו במשך שבועות ארוכים: איבר מינו של השחקן, שהוא - איך לומר בעדינות - גדול מהממוצע. גולשים רבים התחבטו בשאלת הפין, שכן לא היה ברור אם מדובר באיבר מין אמיתי או בפרוסתטיקה. עד היום, התשובה לשאלה נשארה תחת מעטה מסתורין.

כעת, סדרה מדוברת נוספת בחרה להציג גבר בעירום מלא, אבל הפעם - זו סדרה איכותית הרבה יותר וסצנה סקסית הרבה פחות: מדובר, איך לא, ב"הלוטוס הלבן", הסדרה המוערכת החדשה של HBO. הסדרה, שכבר חודשה לעונה שנייה, עוקבת אחר הדרמות הקטנות-אך-המהותיות בחייהם של אורחים העשירים ששוהים במלון יוקרתי, וכן אחר ימיהם המסויטים של עובדי הצוות באותו מלון. בין האורחים, ניתן למצוא את ניקול ומארק מוסבאכר, הורים לשניים וזוג פריווילגי להחריד.

ומה באשר לסצנת העירום המדוברת? ובכן, בפרק הראשון של הסדרה, מארק (סטיב זאן) משוכנע כי הוא חלה בסרטן האשכים. כדי להסיר כל חשש מליבו, הוא מבקש מאשתו ניקול (קוני בריטון) לבדוק בתשומת לב את אשכיו הנפוחים (אמרנו לכם שמדובר בסצנה לא סקסית). בניגוד ליוצרי ושחקני "סקס/לייף", שסירבו להתבטא בנושא הפין של דמוס וסיכמו במשפטים כמו "ג'נטלמן אמיתי לא מספר", שחקן "הלוטוס הלבן" דווקא לא מתבייש לדבר - למרות המבוכה האפשרית. בריאיון למגזין דה ראפ, חשף זאן כי איבר המיון שנראה באותה סצנה הוא תותב, וסיפר על תהליך הצילומים.

 "אני זוכר כשקיבלתי את התסריט ושאלתי את מייק (ווייט, יוצר הסדרה) אם אני אצטרך להצטלם בעירום פרונטלי מלא. הוא אמר, 'לא, זו תהיה פרוטזה'". לא רק שמדובר היה בתותב, אלא שזאן יכול היה לבחור איזה תותב בדיוק זה יהיה. לדברי השחקן, "הייתי צריך לאשר את הפרוטזה שבה בחרו להשתמש. הוא הראה לי אותה קודם. והייתי כזה, 'כן, אני מוכן לעשות את זה'". אנחנו יודעים מה אתם חושבים: האם הוא ניצל את ההזדמנות ובחר בתותב גדול יותר מאיבר המין שלו עצמו? ובכן, התשובה היא לא. 

למעשה, זאן עצמו בגלל לא נאלץ לעטות את התותב על מותנו. "זה היה כפיל הגוף שלי", הודה השחקן. "שאלתי אם אני אצטרך לשים את הפרוטזה. מייק אמר, 'טוב, זה שעתיים על כיסא האיפור ואנחנו לא רואים את הפנים שלך בסצנה הזו, אז אנחנו לא צריכים אותך'". זאן, בן 53 כיום, מוכר בזכות "לשרוד עד החופש", "רומן לא חוקי" ועוד, והוא פרץ לתודעה הציבורית עוד בשנות התשעים. "אני אולד-סקול, בתקופה שלי כשהיינו ערומים היינו באמת ערומים. התחת שלי נמצא בכל כך הרבה סדרות וסרטים, זה כבר לא מצחיק".