עד כמה שאנחנו נהנים לצפות בכוכבי ריאליטי מוגזמים, לפעמים המציאות שלהם הופכת להיות אפלה ופחות מבדרת לצפייה. קחו למשל את מאמא ג'ון ובתה האני בובו - פעם הן היו אחת הבדיחות הכי מצחיקות בטלוויזיה והיום, איך לומר, קצת כואב לנו הלב עליהן.

בשנים האחרונות, מאמא ג'ון מתעדת את מסע הירידה במשקל והניתוחים הקוסמטיים שלה בסדרה Mama June From Hot to Not, אבל עכשיו הבנות שלה מנצלות את הפלטפורמה למשהו קצת יותר חשוב - התערבות בהתמכרות שלה לסמים, כלומר, מה שנקרא באנגלית Intervention. במרץ האחרון, ג'ון ובן זוגה ג'ונו דואק נעצרו באלבמה כשברשותם קראק וקוקאין, וכן מזרקים שנועדו לצריכת הסמים - תקרית שחשפה שמאמא ג’ון הייתה בבינג' בלתי נשלט של צריכת סמים בשבועות שהובילו למעצר. ג'ון שאנון (שמה האמיתי של מאמא ג'ון) טענה כי כל החפצים שנמצאו, היו שלה.

על פי הדיווחים, במהלך צילומי פרק ההתערבות המדובר, מאמא ג'ון איבדה תחושה באחת מידיה ונאלצה לקבל טיפול רפואי, אבל זו לא הייתה הדרמה היחידה. בקטע ששוחרר מהפרק, ניתן לראות את האני בובו (אלאנה תומפסון אם אתם מתעקשים) היום בת 13, נשברת ובוכה. "את לא מבינה שאני גרה עם אחותי וזה לא מבחירה", היא אומרת לאמהּ, שעונה לה: "כן, זה כן". אז, האני בובו פורצת בבכי ואומרת שוב, במצוקה ניכרת: "זה לא מבחירה".

View this post on Instagram

A post shared by Joey (@omfgrealitytvbackup) on

רגע קשה נוסף מהפרק מראה את ג'ון פורצת החוצה מהבית, בורחת לרחוב ונופלת על הכביש, בניסיון להימלט מהשיחה הקשה. בהמשך, ניתן לשמוע את מאמא ג'ון אומרת על רקע צילומים שלה: "אני שונאת את עצמי, אני רוצה פאקינג להרוג את הבן אדם שאני עכשיו". נזכיר גם שהתוכנית הקודמת בכיכובה של המשפחה, "הנה באה האני בובו", בוטלה ברשת TLC לפני כחמש שנים אחרי שמאמא ג'ון חזרה לנהל קשר רומנטי עם מארק מקדניאל, עבריין מין מורשע שריצה עונש מאסר של עשר שנים, בין השאר אחרי שנטען שתקף מינית את אנה קארדוול - בתה של מאמא ג'ון ואחותה למחצה של האני בובו. הסדרה הנוכחית משודרת ברשת אחרת (WEtv) בארצות הברית והיתה אמורה, כאמור, להתמקד במהפך הגופני של אם המשפחה, שעברה לפני שנתיים סדרת ניתוחים קוסמטיים וערכה שינוי יסודי בתפריט כדי להפחית ממשקלה.