מאז סיומה של הגרסה האמריקאית של "המשרד", אי אז ב-2013, בי ג'יי נובאק לא הצליח להתעלות על התהילה שזכה לה בעקבות השתתפותו בסיטקום האהוב. נובאק, כזכור, גילם את דמותו של ראיין הווארד, העובד הזמני (כפי שהוא כונה בסדרה, temp) בחברת דאנדר מיפלין. ראיין היה שקט ומאופק וככל הנראה אחד האנשים השפויים ביותר במשרד, ובדרך כלל הוא נהג להתבונן בטירוף שסביבו בתסכול. בהמשך הסדרה, הוא נכנס למערכת יחסים של אהבה-שנאה עם קלי (מינדי קלינג) וקודם לתפקיד בכיר בהנהלת דאנדר מיפלין.

חלקכם אולי תזהו את נובאק גם בזכות התפקיד הקטן בסרטו של קוונטין טרנטינו, "ממזרים חסרי כבוד". הוא הופיע בסדרות כמו "חדר החדשות" ו"מינדי" (הסדרה של קלינג, שכיכבה לצידו ב"המשרד") ואף פנה לתחומי הבימוי, הכתיבה וההפקה. ובכל זאת – אין ספק שנובאק מפורסם בעולם בעיקר בזכות דמותו של ראיין.

בי ג'יי נובאק, מתוך הסדרה "המשרד" (צילום: 
NBCUniversal Television Distribution, צילום מסך)
לנצח יהיה מוכר בתור העובד הזמני ראיין. בי ג'יי נובאק ב"המשרד" | צילום: NBCUniversal Television Distribution, צילום מסך

כעת, נובאק זוכה לסוג של תהילה מחודשת, אבל בנסיבות בלתי צפויות ומשעשעות למדי. השחקן שיתף בחשבון האינסטגרם שלו סדרת סטורי ובה הוא חשף שתמונת פניו מככבת על אריזות כל מיני מוצרים אקראיים ומשונים ברחבי העולם, מבלי שהוא אי פעם הסכים לכך. בעזרת עוקבים מסורים, אסף נובאק דוגמאות לכמה מהמוצרים המדוברים: פרצופו מרוח בין השאר על צבעי פנים מאורוגוואי, מעיל גשם שנמכר בלוס אנג'לס, מכונת גילוח מהמזרח הרחוק, מכונת תספורת ובושם משוודיה. כן כן. כמו כן, חשוב לציין שבכל האריזות מופיעה אותה תמונת סטוק של נובאק.

אז מה הסיבה לטרלול הזה, אתם שואלים? ובכן, כפי שכתב נובאק בסטורי שלו, "לפני שנים, מישהו בטעות שם תמונה שלי במאגר תמונות שפתוח לשימוש הקהל הרחב. מאז, מתברר שהתמונה שלי נמצאת על מוצרים מכל העולם. אבל אני משועשע מדי בשביל לעשות משהו בנוגע לזה". ובכן, גם אנחנו מקווים שנובאק לא יימחה על השימוש בתומונות שלו, ואם ניתקל במוצר שנושא את תמונתו גם כאן בישראל – זה ללא ספק יעשה לנו את היום.