אחת מסדרות הדוקו המופרעות ביותר של נטפליקס, "טייגר קינג", אולי כבר נגמרה - אבל זה לא אומר שנפסיק לשמוע שוב (ושוב) את הסיפור אודות גן החיות של ג'ו אקזוטיק והיריבות שלו עם פעילת זכויות האדם קרול בסקין. בנוסף לסדרה מתוסרטת שכבר הוכרזה, האתר וראייטי מדווח על סדרה אחרת - ועל כוכב גדול במיוחד שייכנס לפאה הבלונדינית-למחצה של אקזוטיק.

על פי הדיווח, לסדרה החדשה בת שמונת הפרקים אודות אקזוטיק מצטרף לא אחר מאשר ניקולס קייג' - זוכה פרס האוסקר ואחד השחקנים הגדולים בעולם. קייג', שזהו תפקידו הטלוויזיוני הראשון, יגלם בסדה את דמותו של מנהל גן החיות האקסצנטרי, ונכון לשלב זה לא ידוע מי יהיו השחקנים הנוספים בסדרה. קייג' ישמש גם כמפיק בפועל בסדרה, ומי שיכתוב וישמש כשואוראנר שלה הוא דן לגנה - שכבר עמד מאחורי הסדרה "חוליגן אמריקאי" (American Vandal). 

לא מדובר בסדרה המתוסרטת הראשונה אודות חייו של אקזוטיק. עוד בטרם עליית סדרת הדוקו של נטפליקס, כבר פורסם כי כוכבת "סאטרדיי נייט לייב" קייט מקינון עובדת בימים אלה על סדרה סביב אותו סיפור (מקינון מתבססת על פודקאסט אודות אקזוטיק, בעוד לגנה ושות' יתבססו על כתבה מתוך ירחון מקומי של מדינת טקסס), בה היא תשמש כמפיקה בפועל וגם כשחקנית ראשית, שכן היא צפויה לגלם את דמותה של בסקין. 

"טייגר קינג" עלתה לנטפליקס ב-20 במרץ והפכה תוך רגע לאחת מהסדרות המדוברות של השנה. לפי נטפליקס, רק בעשרת הימים הראשונים שלה באוויר, הסדרה הספיקה כבר לצבור מספר מרשים של כ-34  מיליון צפיות ברחבי העולם. בסדרה, מוצג גן החיות לטיגריסים וחתולים גדולים אחרים אותו מנהל אקזוטיק, כמו גם רבים מצוות העובדים בו. הסכסוך בין אקזוטיק לבסקין, שניסתה למנוע ממנו לכלוא את אותם חתולים בכלובים, הפך לא רק למקור ללא מעט תוכן ממכר - אלא גם לכתב אישום כלפי אקזוטיק, שמרצה בימים אלה עונש מאסר.

ניקולס קייג'
ייכנס לפאה של ג'ו אקזוטיק. ניקולס קייג' | צילום: Dia Dipasupil, Getty Images