סופ"ש הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" עוד לא נגמר, וכבר הספיק לגרום לאחד מהמשברים הקשים של העונה. המשחק אותו ארגנה דובי, במסגרתו היא הדגימה לשאר הזוגות (באמצעות תנועה) את ההתמודדות שלה עם התהליך בתכנית, הוביל להערה של אריק שפגעה בדובי עד שבכתה מול המצלמות. הרגע הקשה הזה של דובי, שקודם זכתה ללא מעט ביקורות על יחסה לאריק, הפך את הקערה על פיה ויצר הזדהות עמוקה של הצופים איתה.

המשחק של דובי, כאמור, לא ממש עבד כמתוכנן. בעוד יתר הזוגות התקשו להבין מה בדיוק המסר אותו ניסתה להעביר באמצעות תנועה, דובי הסבירה כי "אני הראיתי מצד אחד שאני מאוד קלילה והולכת מהר ומתקתקת, צ'יק צ'ק אני מתלבטת בבחירות, אבל כשאני רואה משהו שאני רוצה, אני בוחרת. אני גם נינוחה, אני חושבת. אני גם קצת פזיזה". לאחר שדובי הסבירה לזוגות מה מצופה מהם במשחק, אריק פנה אליה ושאל אותה אם "עכשיו זה היה אמיתי, מה שעשית? שאני אדע בשביל עצמי". 

בשלב הזה, דובי עזבה את המפגש וחזרה לחדר, שם העבירה את המצעים שלה לספה כדי לא לישון לידו באותו לילה. לאחר מכן סיפרה למצלמה: "בפעם הראשונה שכולם דיברו אמרתי 'טוב, יאללה, לא נורא'. אבל עכשיו, למה היית צריך לעקוץ אותי בצורה כזאת? ליד כולם? עוד להקטין אותי, כאילו 'זאת את?'? אני כל כך משתדלת לשמור על הכבוד". בהמשך, דובי הוצגה בחדר כשהיא בוכה בעוד היא מסרבת להסביר לאריק מה קרה. 

בכמה מקבוצות הדיון בפייסבוק אודות "חתונה ממבט ראשון", רגע השבירה של דובי עורר לא מעט תגובות, כאשר רובן נגעו להזדהות איתה. "הערב פשוט בכיתי יחד עם דובי", כתבה אחת מהגולשות, "זה היה קורע לב". 

"אריק, איזה מבט תוהה ו'לא מבין'", כתבה גולשת נוספת, "באמת לא הבנת שפגעת בדובי? צריך להיות באמת חסר אינטיליגנציה רגשית. אז האישה המציאה משחק מוזר. ככה לרמוס? מגיע לה חיבוק ענק". "נשבר לי הלב הערב. לראות אישה בגילה של דובי בוכה לכרית שלה, חשבתי לעצמי כמה זה דפוק שישבו עכשיו אנשים בבית ויעבירו עליה ביקורת כאילו היא אחרונת הילדות הפתטיות בכל תכניות הריאליטי לדורתיהן. (...) אני לא חושבת שדובי או אריק באו מוכנים לשטות הזאת, אבל זה פשוט באמת גורם לכאב עמוק לראות בן אדם פגוע וחשוף עד כדי כך", הוסיפה גולשת אחרת.

בתגובה לאותו פוסט, כתבה אחת הגולשות כי היא דמיינה את אמה באותה סיטואציה מורכבת, אותה הגדירה כ"שוברת לב". "(אריק) חושב רק על טובתו ועל האגו שלו ועל איך הוא יצטייר חס וחלילה ולא על אף אחד אחר ובראש ובראשונה לא על דובי. לכל אחד יש את השריטות שלו והיא כל כך מנסה, והוא פשוט משפיל אותה מול כולם ואפילו לא שם לב לזה", הוסיפה.

התמיכה בדובי ניכרת גם בתגובות לריקאפ שעלה הבוקר ועסק בפרק האחרון: גולשת בשם ריקי כתבה "אני לא מבינה את דובי, למה היא לא לוקחת את הרגליים והולכת (...) יקירתי, יש בים הרבה דגים, את מקסימה. שום דבר לא שווה את הדמעות שלך, אני מבינה את התסכולים שלך אבל מספיק זה מספיק, שילך לחפש את החברים שלו". גולשת בשם מיכל הוסיפה כי "למרות שגם היא לא טיפוס קל, אני יכולה להבין שצריך תקשורת כדי ליצור כימיה, ושם זה לא היה מהרגע הראשון". גולשת נוספת כתבה, בפנייה לאריק, "לפני שאתה מכבד את זוגתך כזוג - כבד אותה כאדם".