זה שיוטיוב נכנסת לעולם סדרות הטלוויזיה זה לא חדש, ויש לה כבר לא מעט סדרות אינטרנטיות שאיש לא צופה בהן. אתמול, לעומת זאת, היא הכריזה בפסטיבל הטלוויזיה באדינבורו על קאדר חדש של לא פחות מ-50 הפקות מקוריות שיעלו לשירות הפרימיום שלה בשנה הקרובה, ושם כבר אפשר למצוא לא מעט שמות גדולים ופרויקטים מסקרנים.

הסדרה הראשונה והמסקרנת ביותר נקראת Origin, סדרת מדע בדיוני מהאולפנים שהפיקו את הכתר, בה ישתתפו טום פלטון (דראקו מסרטי הארי פוטר) ונטליה טנה (גם היא מהארי פוטר, ומתפקיד במשחקי הכס), והיא תעסוק בחבורת זרים שנתקעים במעבורת חלל בדרך לשום מקום.פרויקט נוסף הוא סדרה קומית בשם On Becoming God in Central Florida - להפוך לאלוהים במרכז פלורידה - בכיכובה של קירסטן דאנסט על עובדת משועממת בפארק מים שמתחמנת את דרכה אל הפסגה.

יוטיוב תתנסה גם בהפקת תוכניות ריאליטי, כדוגמת The Sidemen Show בהשתתפות כוכבי יוטיוב וסלבס כמו ניקול שרזינגר שיצאו להרפתקאות שונות, בהפקה של דוקומנטרי כמו סדרה על אינטיליגנציה מלאכותית בקריינותו של רוברט דאוני ג'וניור, וספיישל של וויל סמית' בו הוא קופץ באנג'י מהגרנד קניון לרגל יום הולדתו ה-50. פרויקט נוסף הוא If I Could Tell You Just One Thing - יש לי דבר אחד להגיד לך - בו השחקנית פריינקה צ'ופרה משוחחת עם אנשים מעוררי השראה ומבקשת מהם עצות איך לשנות העולם.

יוטיוב תשיק בסך הכל 50 סדרות חדשות במהלך שנת 2019, כאשר הדגש, לטענתם, הוא "סדרות שמבוססות על אישיות גדולה וחזקה, דמות מרכזית עם נרטיב אחד ברור, אשר יש להן פוטנציאל למכירה בינלאומית". טוב, מי כמוהם יודעים להפיץ תוכן מסביב לעולם. בתחום הקומדיה, יוטיוב תתרכז בסיטקומים בני חצי שעה שיש להם עלילה סדרתית ולא חד פרקית. כרגע לא מתכננת יוטיוב להתחרות ב-HBO או בנטפליקס מבחינת מופעי סטנד אפ, אבל דוברי החברה ציינו שהם פתוחים לזה בעתיד. בתחום הריאליטי והתוכניות הלא מתוסרטות טוענת יוטיוב, שהפוקוס של על "פרויקטים שיש להם השפעה חברתית ושיכולים לעניין את הציבור". אנחנו ראינו פעם סרטון ביוטיוב שדירג את עשרת הקופים הכי ויראליים ברשת, ומה נגיד לכם? התעניינו מאוד.