פרסום ראשון: אחרי שנים שלא ראינו אותה על מסך הטלוויזיה, דנה אינטרנשיונל חוזרת בגדול. ל-mako נודע כי הזמרת חוזרת למסך בסדרת דוקו ריאליטי חדשה של yes, שתוקדש לה. לפי גורמים בתעשייה, צוות התכנית ילווה אותה מסביב לשעון, בחייה האישיים והמקצועיים. לפי אותם גורמים, מי שתפיק את התוכנית היא  חברת "טדי הפקות". אם לא יהיו שינויים של הרגע האחרון, הצילומים ייצאו לדרך ממש בקרוב.

דנה אינטרנשיונל שימשה כשופטת בשתי עונות של "כוכב נולד" החל בשנת 2009 ועד שביקשה לפרוש כדי להשתתף באירוויזיון. שנתיים לפני כן שיחקה בתפקיד אורח בסדרה "השיר שלנו".

רק לפני יומיים הוזמנה דנה אינטרנשיונל לראשונה בקריירה שלה לבית הנשיא, בהופעה שבסופו של דבר היא לא הגיעה אליה. בשיחה עם mako על כך, היא אמרה כי ההזמנה היא סימן לשינויים שעוברת החברה הישראלית. "אני חושבת שזה תהליכים שעוברים על החברה. כשזכיתי באירוויזיון ביבי לא התקשר לברך אותי וזה אפילו היה נראה לי בסדר, לא ציפיתי אפילו, זו הייתה החברה אז. מאז התקדמנו והחברה היום יותר טובה והרבה יותר מתקדמת ופתוחה אבל עדיין יש דרך לעבור. אני חושבת שהאירוע היום עם הנשיא הוא בהחלט סמל. מבחינתי ברמה האישית וכנראה גם יותר מזה". 

ממנהלה האישי של דנה אינטרנשיונל לא נמסרה תגובה.