בסוף השבוע הקרוב גל גדות הולכת לכבוש פסגה נוספת במסע הניצחון ההוליוודי שלה. האמזונה הישראלית הולכת לקבל כבוד ששמור רק לכוכבים הגדולים ביותר בהוליווד – גדות תהיה המנחה האורחת בתכנית "סאטרדיי נייט לייב". התפקיד הנחשק יכול לעזור להקפיץ אותה לליגה של הגדולים (ריאן גוסלינג, למשל, היה המנחה בסוף השבוע האחרון), אך כמו שלמדו רבים וטובים, הוא יכול גם לגרום למבוכה רצינית. ניתן לקוות שהיא תלמד מההיסטוריה של המנחים הכושלים, ולא תספק הופעה שתיכנס לפנתיאון המבוכה של התכנית. כשירות לציבור (ולגל אהובתנו) קיבצנו את ההופעות הכי מביכות של הכוכבים הגדולים שהנחו את "סאטרדיי נייט לייב".

ג'נוארי ג'ונס

כוכבת "מד מן" הגיעה ל"סאטרדיי נייט לייב" בתור כוכבת עולה, וסיימה את הערב כשהקריירה שלה בשקיעה (שלא נאמר, צניחה חופשית). ניכר שג'ונס לא הייתה מוכנה למעמד המלחיץ - היא הייתה קפואה, נבוכה, שכחה את השורות שלה ותקעה את המערכונים פעם אחר פעם. ההופעה המזעזעת נרשמה כאחת הגרועות בתולדות התכנית, והעלתה תהיות האם היא בכלל צריכה להמשיך בקריירת משחק.

ג'סטין ביבר

הילד קקה הכי מפורסם בעולם המשיך את התנהגותו הדושית גם מאחורי הקלעים של התכנית וגרר ביקורת מחברי הקאסט הקבוע. הקומיקאי ביל היידר סיפר: "ג'סטין ביבר הגיע עם איזה 20 בחורים. היה לו בחור אחד שהחזיק לו משולש של פיצה, בחור אחר החזיק דיאט קולה". הפרימדונה הצליח להשניא את עצמו על כל הצוות, והמשיך להוכיח לכולנו שהוא פשוט בנאדם נוראי.

פריס הילטון

הילטון אינה שחקנית מקצועית, אבל גם בתור סלב סוג ז' היא עשתה עבודה ממש גרועה. הילטון לא ניסתה אפילו לשחק במערכונים, ונראתה כאילו היא עוברת את התכנית תחת השפעת סמים קשים. גם מאחורי הקלעים היא הצליחה ליצור אויבים, כשהכוכבת והתסריטאית טינה פיי ("30 רוק") אמרה שהיא "חתיכת חרא שמתגאה בכמה שהיא טיפשה". מילים קשות, והופעה קשה לא פחות.

אדריאן ברודי

השחקן זוכה האוסקר סיפק הופעה כל כך גרועה עד שהפקת התכנית הכריזה כי הוא מנודה מהתכנית ולא יוזמן אליה לעולם. רגע השפל הגיע בתחילת התכנית, כשברודי לבש פאה של ראסטות והציג את האורח המוזיקלי באלתור מביך של מבטא ג'מאייקני. הקטע המאולתר ככל הנראה לא עבר את אישור מנהל התכנית, שמתנגד נחרצות למערכונים מאולתרים, וגרם לגירושו התמידי מהתכנית.

רוברט דה נירו

השחקן האגדי אמור היה להיות אחד המנחים המוצלחים של התכנית, אבל מסתבר שהרבה השתנה מאז הימים היפים של "נהג מונית". דה נירו המזדקן נראה כמו סבא סנילי שלא מבין איך הוא הגיע לבמה הזאת עם כל האורות והאנשים מסביבו. הוא שכח כל שורה שנייה, הגיש את הבדיחות במונוטוניות עייפה, והזכיר לנו את העובדה המדכאת שהזיקנה האכזרית לא פוסחת על גם על הכוכבים הנוצצים ביותר.

קייטי פרי

קייטי המתוקה לא נדבקה בחיידק המשחק, והופעתה המעושה כמנחת "סאטרדיי נייט לייב" היוותה תזכורת ליכולותיה הדלות. הזמרת המצליחה הרסה את המערכונים עם החוש הקומי הלא קיים שלה, ונראתה לא נוחה ומזויפת בכל רגע שהייתה על הבמה. כל הסיפור הפך למביך במיוחד כשהכותבים החליטו לכתוב מערכונים שמבוססים על גודל החזה של פרי, מה שהפך את האירוע מסתם עוד תכנית מביכה לפארסה אמתית.

דונלד טראמפ

הופעתו של טראמפ הביאה את התכנית לשיאי רייטינג, אבל גם סיפקה את אחת התכניות הגרועות בשנים האחרונות, עם סירובו של טראמפ ללעוג לעצמו במערכונים וחוסר יכולתו לשחק כל דבר שאינו דונלד טראמפ. נשיא ארה"ב מרגיש נוח בכל מקום שבו הוא נמצא, אז קשה היה למצוא רגעי מבוכה בולטים, אבל התכנית תיזכר כאחד מרגעי השפל של התכנית, שהתדרדרה לחנפנות חסרת שיניים והקריבה את כל עקרונות הסאטירה על מזבח הרייטינג.

לנה דל ריי

גוש הבוטוקס המזמר אמנם לא הנחתה את התכנית אלא רק הייתה האורחת המוזיקלית, אבל זה הספיק כדי להירשם בספרי ההיסטוריה כאחת מההופעות הגרועות בתולדות התכנית. לנה הייתה קפואה לחלוטין כששרה, הזיזה את כתפיה בשאננות נבוכה והגישה את השירים בחוסר אנרגיה או חשק (או כישרון, יש שיאמרו). ההופעה התקבלה בתדהמה וזעזוע, והייתה כל כך כושלת עד שכמה שבועות לאחר מכן, היא זכתה לחיקוי לועג (של קריסטן ויג המבריקה) אפילו ב"סאטרדיי נייט לייב".

אבל למרות ההיסטוריה המדאיגה, אנחנו מאמינים בך גל, ובטוחים שתעשי עבודה מעולה. בכל מקרה, תזכרי שגם קטסטרופה מוחלטת היא לא סוף העולם, או סוף הקריירה, כפי שהדגימו השמות המכובדים ברשימה.

TVbee בפייסבוק