לא ידענו עד כמה התגעגענו לג'סיקה סימפסון לפני שהיא התחילה את סיבוב יחסי הציבור לספר החדש שלה - ספר מלא בתגליות מסקרנות שמזכיר גם שהכנות וחוסר הבושה של סימפסון לגבי העובדה שהיא לא מושלמת - דווקא הופכים אותה למרואיינת מצוינת

סימפסון מספקת כל כך הרבה רגעים מביכים וקרינג'יים בראיונות שלה, שלפעמים היא אפילו לא חייבת להיות נוכחת בשביל שזה יקרה. השבוע, למשל, האקס שלה ניק לאשיי התארח ב"טודיי שואו" עם זוגתו ונסה כדי לקדם את ריאליטי הדייטינג החדש שהשניים מנחים בנטפליקס. במהלך הראיון, המנחה הודה קוטבי הזכירה את הראיון האינטימי שערכה עם סימפסון לכבוד יציאת הספר החדש שלה, ושאלה את ניק אם הוא היה מודע להתעללות המינית שעברה ולהתמכרות שלה לאלכוהול וכדורים.

החלק המעניין ביותר בראיון הגיע כאשר קוטבי הזכירה שסימפסון סיפרה לה שונסה וניק שלחו לה מתנה יפה לאחר אחת הלידות שלה. קוטבי המשיכה הלאה עם השאלה, אבל ונסה עצרה אותה כדי לוודא שזה באמת מה שהיא אמרה. "אני מצטערת שאני מפריעה אבל אמרת שמישהו שלח לה משהו? זה לא היינו אנחנו", היא אמרה במה שנראה כמו מבוכה, אבל קצת יותר כמו ניסיון להביך את סימפסון. "תודה, מי שזה לא היה ששלח את זה בשמנו", הוסיפה לאשיי, והזוג המשיכו להתלחשש ביניהם. "שלחת לה משהו?", ניק לחש לונסה והיא ענתה לו "לא, אני אפילו לא יודעת את הכתובת שלה".

האינטרנט, אגב, יצא בעיקר נגד קוטבי, עם ציוצים כמו "למה היא שואלת את ניק על האקסית שלו מלפני מאה שנה מול אשתו הנוכחית?" ו"אני מקווה שהיא התנצלה בפניהם", נכתב בין היתר. למרות שניק וג'סיקה חקוקים הרבה יותר בתודעה הקולקטיבית כזוג אייקוני מאשר ניק וונסה, הם באמת היסטוריה רחוקה. השניים נפרדו ב-2005, וניק התחיל לצאת עם ונסה ב-2006. עכשיו אפשר רק לקוות שסימפסון תגיב לדברים המביכים האלה ונגלה את האמת - האם היא שיקרה לגבי המתנה שהם שלחו לה, או שמא מדובר במעריץ עם החלטות מוזרות למדי?