נכון לעכשיו, שירי ולירן הם הזוג היחיד מהעונה השנייה של חתונה ממבט ראשון שהחזיק מעמד גם אחרי סיום הצילומים. אבל גם המריבות, האתגרים והמשברים בתכנית לא הכינו אותם לראיונות שכרוכים במעמדם החדש כסלבס. כזכור, בתחילת השבוע הגיעה מנחת הטלוויזיה מעיין אדם לראיין את הזוג אחרי שסיימו לצפות בפרק הסיום המרגש של חתונה, ומבלי להתבלבל שאלה את שירי "האם גברתי בהריון?". שירי ענתה "לא" נחרץ ואדם הוסיפה "לא? חבל כי זה יכול היה ממש מקסים לפרק סיום".

אחרי התקרית המביכה שהועברה לצופים בתכנית חי בלילה בשידור חי, חטפה אדם ביקורות מצופים רבים שלא כל כך אהבו את הדרך בה חדרה לפרטיות של הזוג. אדם התנצלה בסטורי בעמוד האינסטגרם שלה והיום התנצלה שוב בתכנית 24 בצהריים, שהיא מנחה יחד עם גל אוחובסקי ועדי ליאון בערוץ 24 בימים ראשון-רביעי.

"אני חייבת להתוודות כאן", אמרה אדם בתכנית. "היה הגמר של חתונה ממבט ראשון. שירי ולירן הם הזוג שהחזיק עד היום והם מאוד מאוהבים". המנחה המשיכה והסבירה את המניע לשאלה: "היו שמועות, וגם היא כנראה אכלה שווארמה אחת יותר מדי. היו שמועות שהיא בהריון, ואני שאלתי אותה בחוסר רגישות שאני ממש מתביישת ומתנצלת בפניה אם היא צופה בנו. שאלתי אותה כי כולם רוצים לדעת אבל זה לא עניינו של אף אחד".