אחרי "מה נסגר", "רואים עולם" ו"מועדון תרבות", בכאן 11 נפרדים מתכנית נוספת ששודרה בערוץ. "גאולה ולונדון", מגזין התרבות היומי בהנחיית גאולה אבן-סער וירון לונדון, תרד מהמסך ב-15 בפברואר, 9 חודשים בלבד לאחר עלייתה בחודש מאי האחרון.

בחודש דצמבר האחרון, לקראת ההתמודדות בפריימריז לראשות הליכוד של בן זוגה של אבן-סער, חבר הכנסת גדעון סער, יצאה המגישה לחופשה של מספר שבועות וקיימה סבב ראיונות בתקשורת. לפי כאן 11, הוחלט לשבץ במקום "גאולה ולונדון" תכנית אקטואליה אחרת, שתופק על ידי חברת החדשות של התאגיד, ושפרטים אודותיה יתפרסמו בהמשך החודש.

חלק גדול מהתהודה התקשורתית לה זכתה התכנית עסק בהתבטאויותיו של לונדון, כמו אמירה לפיה "הערבים הם פראי אדם", שגררה תגובות קשות. את עיקר הגינויים, ספג לונדון על רגע אחר שלו בתכנית, בו סיפר כי חפן את שדה של אישה לאחר שזו מיששה אותו בבטנו. בתגובה לכך הסביר לונדון כי "אין בחזה שום דבר מקודש. לכן הבהרתי, אבל לא התנצלתי. זאת לא היתה תקיפה מינית. זאת היתה השפלה. השפלה של גופי".

מכאן 11 נמסר: "גאולה ולונדון" יורדת מהמסך החל מתאריך 16.2.20, ובמקומה החליטו בתאגיד לשבץ תכנית אקטואליה בהפקת חטיבת החדשות. בתאגיד מודים למגישים, גאולה אבן-סער וירון לונדון ולהפקת התוכנית על עבודתם המסורה והמשובחת. בקרוב תתקיימנה פגישות פרטניות עם אבן-סער ועם לונדון ויוחלט ביחד עמם על אופן שילובם בתוכניות התאגיד השונות. פרטים אודות התוכנית החדשה יימסרו בקרוב.