אלה ימים מרגשים מאוד עבור מעריצי "איי קרלי". הילדים ובני הנוער שגדלו על הסיטקום - שנכנס לחיינו ב-2007 - כבר גדלו והפכו לאנשים, אבל זה ממש לא מונע מהם לספור את הדקות עד שיעלה למסך הריבוט המצופה לסדרה; השנים אמנם עברו אבל מעלליהם של החבורה העליזה והגרובית מסיאטל ככל הנראה לעולם לא ימאסו. ובכל זאת, החידוש המצופה לא יהיה מושלם: כבר כשפורסמה לראשונה ההודעה על המפגש המחודש של כוכבי הקאסט, התברר כי את משבצת חברתה הטובה של קרלי (מירנדה קוסגרוב) תמלא שחקנית חדשה, לייסי מוסלי. הסיבה? ג'נט מקארדי, שגילמה את סאם, לא מעוניינת לקחת חלק בריבוט.

בחודש מרץ האחרון, העלתה מקארדי את הנושא הטעון במסגרת הפודקאסט בהנחייתה, והבהירה במילותיה שלה כי החלום של המעריצים לא עומד להתגשם. הם יאלצו להתמודד עם חסרונה של סאם פאקט החצופה וחובבת העוף המטוגן מסיבה פשוטה: מקארדי פרשה מעולם המשחק. לדבריה, "לא רציתי לעשות את זה מלכתחילה: אמא שלי הכניסה אותי לזה כשהייתי בת 6. תמיד המשחק היה לי קשה, והפסקתי אחרי שאמא שלי נפטרה". לא רק שמקארדי זנחה את התחום, היא גם לא נזכרת בעברה בחיוך נוסטלגי - אלא ההפך הגמור מכך: כפי שאמרה באותו פרק בפודקאסט, "אני מאוד מתביישת בתפקידים שעשיתי בעבר".

כעת, שבוע לפני עלייתם של הפרקים החדשים למסך, כוכבי "איי קרלי" התייחסו להיעדרה של השחקנית האהובה מהריבוט. לדברי קוסגרוב, הדלת תישאר פתוחה עבורה "בכל עת": בריאיון לתוכנית האירוח Entertainment Tonight, אמרה השחקנית כי "בפרק הפיילוט, אנחנו מדברים הרבה על דמותה של סאם ועל איפה היא נמצאת. קרלי עדיין אוהבת מאוד את סאם ותמיד תאהב. כולנו רצינו שג'נט תהיה חלק מהסדרה בחיים האמיתיים, אבל היא עושה דברים אחרים ואנחנו מאוד שמחים בשבילה. אבל כן, אנחנו בהחלט עומדים לגעת בנושא הזה בריבוט".

ג'רי טריינור, שמגלם את ספנסר אחיה של קרלי, הדגיש גם הוא כי היעדרותה של סאם "תטופל" - אך לא מדובר בעלילה מרכזית בריבוט. "אנחנו רוצים לכבד את רצונה של ג'נט", אמר השחקן. לדבריו, "היא מסתדרת מצוין בעולמה שלה" מאז שפרשה ממשחק, וחברי הקאסט של הסיטקום "מאוד גאים בה". עם זאת, החלטה לא להמשיך ולגלם את סאם מאפשרת הוספת דמויות חדשות וסיפורים חדשים, כאשר כאמור קרלי מצאה לה חברה טובה חדשה. "הדלת תמיד פתוחה עבורה", אמר טריינור. נייתן קרס, פרדי בשבילכם, הסביר כי "היא מעולם לא נסגרה". "אנחנו רוצים לכבד אותה ואת ההחלטות שהיא קיבלה ולא ללחוץ עליה. אנחנו אוהבים אותה וזה כל מה שהיא צריכה לדעת", הבהיר קרס. 

לצד הצער, ההייפ סביב הריבוט המצופה קיים גם קיים. ביום רביעי, הגולשים זכו להצצה למה שמחכה להם בפרקים החדשים: שירות הסטרימינג של פרמאונט (שבו תשודר הסדרה) פרסם לראשונה את הפתיח המחודש של "איי קרלי", שמכיל קריצה חביבה לתרבות הממים שצמחה בשנים האחרונות. בתחילת הקליפ, ניתן לראות את קרלי יושבת מול מחשב עם סודה בידה ומגחכת. חסידי הממים מבינים, כמובן, שמדובר ברפרנס למם האייקוני בכיכובה של קוסגרוב, שזכה לשם "Interesting". המם המדובר מציג את קוסגרוב בדמותה של הילדה מייגן פרקר מ"דרייק וג'וש", כאשר היא חוקרת סימפטומים של מחלות עור ברשת. כשהיא קוראת, היא לוקחת לגימה מפחית סודה, מחייכת חיוך זחוח ואומרת בהשתאות, "מעניין" ("Interesting"). המעריצים, כמובן, הבחינו מיד באזכור המשעשע לאותו מם ויראלי ושיתפו את התלהבותם ברשתות החברתיות.