עם כל הכבוד לפאזה האיכותית בקריירה של סטיב קארל - ועם הרבה פחות כבוד ל"חיל החלל" של נטפליקס בכיכובו - הוא כנראה ייזכר לנצח בתור מייקל סקוט מ"המשרד", יותר מכל תפקיד אחר. קארל, מיותר לציין, ממש לא לבד, וחלק גדול מהשחקנים כבר הבין שבמקום להילחם בזה, אולי עדיף דווקא למנף: ג'נה פישר (פאם) ואנג'לה קינסי (אנג'לה) השיקו פודקאסט בו הן מנתחות את פרקי הסדרה; בריאן באומגרטנר הפך למפעל של ברכות ויראליות בפלטפורמת Cameo; ולזלי דיוויד בייקר (סטנלי) השיק קמפיין מימון המונים שאמור לסייע לו להרים ספין-אוף עצמאי משלו לסדרה.

כוכבי הסדרה, אגב, הם לא היחידים שמושקעים רגשית בה. כמו כל סיטקום אמריקאי שקם לתחייה בסטרימינג, גם "המשרד" נהנית בשבועות האחרונים מיחסי ציבור נאים - וזאת לאחר שבתחילת 2021 הסדרה עברה מנטפליקס האמריקאי לשירות הסטרימינג החדש פיקוק, מבית רשת NBC (נכון לשלב זה, השירות לא זמין בישראל). המעבר של הסדרה לשירות הסטרימינג הטרי, שעלה לNBC סכום נאה של כ-500 מיליון דולר, לווה גם במערך יחסי ציבור מרשים ברשתות שבשיאו פרסום של סצינה שטרם שודרה. הסצינה, שהייתה אמורה לפתוח את הפרק האחרון-בהחלט של הסדרה, מציגה את ג'ים (ג'ון קרסינסקי) ופאם בעודם משכנעים את דווייט (ריין וילסון) שה"מטריקס" הוא אמיתי, ושהוא נבחר להיכנס אליו.

אבל מלבד להופעות התקשורתיות של הקאסט ולזמינות בסטרימינג, מעריצי "המשרד" רוצים לקבל את מה שכל המעריצים האחרים מקבלים בשנים האחרונות: חידוש, ספין-אוף, עונת קאמבק, אפילו סתם עוד איחוד גנרי של הקאסט בזום. ואם כבר, אז כזה שגם יחזיר לתמונה את קארל, שכזכור עזב את הסדרה בתום העונה השביעית. בינתיים, אנשי "המשרד" אינם אנשי בשורות - אבל לפי היוצר גרג דניאלס, בהחלט יש על מה לדבר.

"אני חושב שזה יותר סביר עכשיו, כשהסדרה נמצאת בפיקוק, אבל אין כרגע תכניות", הסביר דניאלס בשיחה עם ערוץ E!, "אבל נראה שאנשים כבר יותר פתוחים לזה". כשנשאל איך יראה איחוד דמיוני שכזה, היוצר השיב ש"אני חושב שהבעיה היא מה נשאר כבר להגיד על הדמויות. היה דיבור על איזה איחוד בסגנון של 'חברים'. אני לא יודע, זה עדיין די מעומעם". "הדבר המוזר הוא שכשסיימנו את הסדרה, קפצנו שנה קדימה ורובם כבר לא עובדים שם (משרדי "דאנדר מיפלין", ר.א) יותר. ג'ים ופאם חיים בטקסס, וגם דריל (קרייג רובינסון). אבל זה יכול להיות כיף למצוא כמה פרקים 'אבודים' ולצלם אותם כאילו הם משנת 2010 או משהו".

האם ליוזמה של דניאלס יש סיכוי להתממש? עוד מוקדם לדעת, אם כי נראה שלכוכבים לא תהיה התנגדות. קרסינסקי כבר נתן בעבר אור ירוק מבחינתו לאיחוד שכזה, וכעת, בשיחה עם E!, גם אוסקר נונייז (אוסקר) מבהיר שהוא בפנים. "אולי ספיישל חג מולד חג פעמי", הציע, "אני חושב שזה יהיה חייב להיות חד פעמי"."אני תוהה אם זה יוכל להיות פוליטי. אני הייתי תומך בזה, אני לא יודע אם האחרים כן. אני בעד להיכנס קצת לפוליטיקה, אולי לפצל את המשרד לשני מחנות. או שמשהו משוגע יקרה, דווייט נכנס עם אקדח 'כי זו הזכות שלו'. עשינו את זה בעבר אבל זה לא היה כל כך טעון, תרתי משמע". 

גם קייט פלאנרי (מרדית') בעניין: "הייתי שמחה שזה יקרה. אני לא יודעת, אני לא יכולה לדבר בשם כולם אבל אני לא עומדת להיות זו שתמנע את זה, אם תהיה הצעה. אני מרגישה שהמעריצים אמרו את דברם והם בהחלט צריכים עוד ממייקל סקוט". פלאנרי, מצדה, הציעה שאותו איחוד יעסוק ב"חזרה למשרד אחרי המגפה". אנדי באקלי (דיוויד) הצטרף גם הוא ליוזמה, וסיפר כי הוא שולח לדניאלס "מיילים על בסיס שעתי" עם בקשה להקים את הסדרה לתחייה. וכשכל אלה בפנים, מן הסתם עם עוד כמה שמות לצדם, נראה שלא נותרו עוד הרבה מכשולים. ואם הכל יסתדר, אולי גם קארל יסכים לקחת חלק.