אזהרת ספוילרים לכל מי שעדיין לא צפה בפרק 8 בעונה השמינית של "המתים המהלכים"


השבוע, "המתים המהלכים" הרגה דמות המלווה את הסדרה מאז תחילתה - קרל גריימס, שגולם על ידי השחקן צ'נדלר ריגס והתחיל את התפקיד ב-2010, כשהיה בן 11. הפרק המדובר היה הפרק האחרון ששודר לפני יציאת הסדרה לפגרה, ובסיומו הגיע טוויסט מזעזע שבו קרל גריימס ננשך ע"י מהלך, כשצ'נדלר ריגס בעצמו אישר שבישרו לו שדמותו לא תשרוד ותמות בפרק הבא.

 

ההחלטה הייתה מפתיעה מאוד, גם עבור צופי הסדרה וגם עבור ריגס עצמו - אך נראה שהאדם שהכי כעס על העניין הוא וויליאם ריגס, אביו של צ'נדלר. הוא כתב תגובה זועמת בשרשור פייסבוק, שמאז כבר הספיקה להימחק, ובה הביע את זעמו על הפקת הסדרה בעקבות פיטורי בנו: "מאוד התאכזבתי מלראות את גימפל (מפיק וכותב בסדרה) מפטר את הבן שלי שבועיים לפני יום הולדתו ה-18, לאחר שכבר הובטח לו שעוד מעוניינים להמשיך איתו בשלושת השנים הקרובות. אף פעם לא סמכתי על גימפל או על AMC, אבל צ'נדלר סמך עליהם. אני יודע כמה שזה פגע בו". ריגס המשיך וסיים בנימה חיובית יותר: "אך למרות הכול, אנחנו יודעים כמה מזל היה לנו להיות חלק מכל זה, ואנחנו מעריכים את כל האהבה מהמעריצים לאורך המעריצים".

A post shared by William Riggs (@dadszombieroadtrip) on

גם צ'נדלר פרסם את תגובתו על פיטוריו, אך עשה זאת בצורה קצת יותר מתונה מאביו: "עזיבת 'המתים המהלכים' לא הייתה החלטה שלי. זה קרה בעקבות עלילת הסדרה - היה בזה היגיון עלילתי שזה מה שיקרה עבור ריק ומישון וכל שאר הדמויות. לא ציפיתי שקרל ייהרג, אך זה משרת מטרה חשובה בסיפור". תגובת השחקן רק מראה כמה שחשוב לו לשמור על יחסים דיפלומטיים עם הפקת הסדרה, ואם יש לקח שלקחנו מהסיפור הזה הוא שאסור לאשר את ההורים בפייסבוק.