ההצלחה של גל גדות גנבה את הפוקוס מכל ישראלי מצליח אחר בהוליווד, ודי בצדק, כי בכל זאת מדובר במקרה נדיר של הצלחה מהירה ומסחררת, אפילו במונחים של הוליווד ולא רק של ישראל הקטנה. אבל אם יוצא לכם לקחת איזו הפסקה מההתענגות על וונדר וומן - כדאי להקדיש אותה לאיילת זורר.

זורר משחקת בימים אלה בדרדוויל, הסדרה של אולפני מארוול ונטפליקס, וללא ספק הפרויקט הפופולרי ביותר של שיתוף הפעולה בין שני הגופים, לצד ג׳סיקה ג׳ונס. זורר מגלמת את דמותה של ונסה פיסק, בת זוגו של הקינגפין (ווילסון פיסק), מי שנחשב לנבל הראשי של סדרת הקומיקס.

באתר התרבות קוליידר (Collider) התפרסם בסוף השבוע טקסט משתפך במיוחד על דמותה של ונסה, עם קרדיט למשחק המדויק של זורר. עיקר ההתלהבות מגיעה מהאופן בו כתובה דמותה של ונסה לעומת בנות זוג אחרות של נבלים בעולם הקומיקס. היא לא תמימה, היא לא מחופצנת והיא לא מצטיירת כאישה חלשה, אלא כשותפה מלאה בחייו של ווילסון פיסק שנכנסת לתוך עולם הרשע בעיניים פקוחות ועם מטרות משל עצמה. באתר The Mary Sue כינו את ונסה ו-ווילסון "הזוג הטוב ביותר ביקום הקולנועי של מארוול", מחמאה מלאת תוכן אם לוקחים בחשבון את העובדה שהיקום הזה כולל, בין השאר, את הזוגיות של רוברט דאוני ג'וניור וגווינת פאלטרו ב"איירון מן". 

למרות שזורר מופיעה בסך הכל בשני פרקים בעונה השלישית של הסדרה - סוף העונה משאיר פתח לכך שנראה הרבה יותר ממנה. יותר מזה - הכותבת בקוליידר המשתפכת מהמגזין מנבאת ומייחלת שוונסה תהפוך להיות דמות הנבל העיקרית של העונה הרביעית. אם זה אכן יקרה, זורר תקבל הרבה יותר זמן מסך, מה שאומר שאם עדיין לא צפיתם - כדאי לפצוח בבינג׳ בדיעבד כבר עכשיו.