אם חשבתם שהתחרות ב"גוט טאלנט ישראל" קשה, דמיינו מה זה אומר להתחרות ב"גוט טאלנט אמריקה", שבה הכל גדול פי 40. ובכל זאת, אחד המתחרים - ועוד צעיר במיוחד - מצא דרך מקורית במיוחד לבלוט מעל השאר. ג'יי ג'יי פנטנו, סטנדאפיסט בן 7 בלבד שהתחרה גם ב"גוט טאלנט אוסטרליה", עלה לבימת הגרסה האמריקאית ופתח חזית עם אדם שממש לא רצוי לפתוח איתו אחת - השופט סיימון קאוול. 

פנטנו הופיע בתוכנית חצי הגמר ששודרה אמש עם מטרה ברורה, והיא להוכיח שהוא קומיקאי באמצעות ירידות חסרות רחמים על השופטים. כך למשל, התחיל פנטנו את הסט שלו: "ידעתם שיש מאחורי הקלעים 5 מעצבי שיער, 3 מאפרות, מחלקת תלבושות וצוות של תזונאים? וזה רק כדי לתחזק את הלוק החדש של סיימון קאוול". קאוול, שיושב כאמור בפאנל השופטים וידוע בתור אדם חמור סבר, נראה דווקא משועשע למדי.

פנטנו לא הפסיק שם: "שמעתי שאתה רוצה להקפיא את הגוף שלך כשתמות. בהתחשב בחלק מהדברים שאמרת בתוכנית הזו, אני לא בטוח שאתה יכול להיות קפוא יותר. למעשה, כשאני מסתכל על הפנים שלך עכשיו, אני חושב שכבר התחלת את התהליך".

קאוול עצמו אכן ציין בראיון ל-GQ בשנת 2011 שהוא מעוניין בהקפאה קריוגנית לאחר מותו ,וסיפר כי "זו פוליסת ביטוח. אם זה לא יעבוד, זה לא יעבוד. אם זה כן יעבוד, אני אהיה מאושר. אם זה אפשרי, ואני חושב שזה יהיה, אז למה לא שתהיה לי הזדמנות שניה? זה נשמע מטורף? אני חושב שזה רעיון טוב. יש לי תחושה שאם לא אעשה את זה עכשיו, אני עלול להתחרט על זה בעוד 300 שנה".

פנטנו אף פנה לשופטת היידי קלום ואמר לה - "היידי, אמא שלי אמרה לי שאת דוגמנית של ויקטוריה'ס סיקרט והיא הראתה לי סרטון אחד שלך, אבל אז אבא חזר מהעבודה וצפינו בכל הסרטונים שלך, שוב ושוב". גם קלום אהבה את הבדיחות של פנטנו, שכנראה הרוויח מהיותו ילד קטן ומתוק במיוחד.