זה לא סוד שהעיתונאי בוקי נאה הוא אדם חובב פרובוקציות, אבל נראה שהפעם הוא ממש מתעקש לעצבן. בהצצה לראיון שישודר באנשים (היום ב-17:15 בקשת 12), נאה, שבין היתר מעביר סיורי לילה בדרום ת"א הכוללים מפגשים עם נשים בזנות, מביע את משנתו השנויה במחלוקת לגבי העוסקות במקצוע. "בתי זונות ומועדוני חשפנות - זה לא בדיוק ניצול נשים, זה ניצול גברים", אומר בוקי נאה בראיון ומרחיב: "שתי בנות שוכרות דירה, ועושות מזה במשמרות בית זונות".

עוד תגיד לי שזה שחרור האישה
יש בחורות בישראל שקנו פנטהאוזים, שאני הייתי בחנוכת בית, וקנות מכוניות יפות - כי הן עבדו בזה. הן עושות צחוק מהגברים. הן יושבות מול הראי ואומרות 'למה שחקן כדורגל יכול לנצל את הגוף שלו ואני לא? למה שחקן תיאטרון יכול לנצל את הגוף שלו ואני לא?"

אני לא שמעתי אף אישה שמדברת ככה
אני שמעתי הרבה, אתה לא מכיר כאלה נשים מה לעשות".

אתה אומר שאחד המקצועות הכי בזויים והכי משפילים שאישה יכולה לעסוק בהם, אתה אומר שזה נהדר, שזה נפלא, שהן מרוצות?
"לא אמרתי נהדר ונפלא. הן בחרו במקצוע הזה, הן רוצות כסף במעט זמן, הרבה כסף, והן הולכות לעבודה".

לאורך הקטע הקצר מהראיון הודף העיתונאי הותיק כל ניסיון להוכיח לו אחרת, כשהוא זוקף לזכותו את בקיאותו בפלילים. ואכן, התחככותו של בוקי נאה בפלילים עברה לא פעם את הגבול - כזכור, הוא הואשם בעבר בניצול ציני ולא מוסרי של נשים בזנות (וגם נרקומנים ומחוסרי דיור) עבור סיורי הלילה המפורסמים שלו. האם התבטאותיו הן ניסיון לחפות על סיוריו השנויים במחלוקת במעין "מירוק מצפון", או שאולי בוקי נאה פשוט נחוש להחזיר הכבוד האבוד למקצוע? נצטרך לצפות ולראות.