פרק סיום העונה של אופוריה ששודר בתחילת השבוע ייזכר לא רק בתור הפרק ששבר את שיאי הצפייה של הסדרה וגרר אלפי תגובות ברשתות החברתיות, אלא גם בתור הפרק שממש סיכן את חייו של אחד השחקנים בו. מדובר בג'ייקוב אלורדי האוסטרלי, שמגלם בסדרה את נייט ג'ייקובס, הספורטאי האלים והסחטן שמתעלל בבנות כיתתו ובעיקר בבת זוגו, מאדי. הפרק המדובר הכי סצנה מזעזעת למדי בה ג'ייקובס הפך דווקא לקורבן של התעללות, הן מצד אביו (אריק דיין, כוכב האנטומיה של גריי לשעבר) והן מצד עצמו.

במהלך הסצנה, נקלע נייט לוויכוח עם אביו על ביצועיו במשחק הפוטבול, והוויכוח מתדרדר מהר מאוד לכדי צעקות, קללות ואלימות פיזית. בשלב מסוים נופל הבן ארצה והאב רוכן מעליו, תופס אותו ומטיח את ראשו ברצפה, ובעקבות כך נכנס נייט להתקף עצבים בלתי נשלט, וממשיך להשתולל ולדפוק את ראשו שלו שוב ושוב ברצפת החדר. הסצנה עצמה מאוד אינטנסיבית וקשה לצפייה, ועל פי עדותו של אלורדי, מתברר שמאחורי הקלעים היה עוד יותר קשה לצלם אותה.

אלורדי בן ה-22 חשף בראיון לאנטרטיינמנט וויקלי כי במהלך הצילומים הוא נפגע בצורה רצינית ביותר: "כן, נפצעתי ממש. זה היה קשה פיזית אבל לסאם לווינסון, יוצר הסדרה, ולי יש סוג של מחוות ראש כזו כשיש סצנה אינטנסיבית והפעלולן מכין אותנו לקראתה, ואז אנחנו די מנידים בראש זה לזה, וזה אומר שאנחנו הולכים על זה עד הסוף כשהמצלמות מצלמות".

"גם אריק ואני, אנחנו די קרובים, אז פחות או יותר אמרתי לו 'בוא נגרום לזה להיראות הכי אמיתי שאפשר', כי אני חושב שזה סופר חשוב וגם הוא היה בעניין", המשיך אלורדי, "אז אריק פאקינג חבט בי. דיממתי. חטפתי זעזוע מוח. הקאתי אחרי שחזרתי הביתה. זה היה קיצוני, זה היה ממש ממש קיצוני. הצטלמתי אחר כך לשער של מגזין ואפשר לראות שם את החתכים על היד שלי. אבל במבט לאחור זה היה די קול". השחקן אף סיפר כי זו הסצנה האחרונה שצילם בסדרה, לאחר שעבד עליה במשך תקופה של שמונה חודשים, כך שהצילומים האחרונים, קשים ככל שהיו, הרגישו במידת מה כמו מעשה של שחרור. "זה היה לחלוטין מתיש, אבל כל כך שווה את זה", אמר בראיון, "ובהחלט לא הייתי יכול לעשות את זה בלי אריק וסאם, שליוו אותי ועזרו לי. וזה בהחלט היה הדבר הכי מספק שאי פעם צילמתי".