אפילו אם הפסקתם לצפות ב"הרווק" או שלל התוכניות הנלוות לפני עשור, יכול להיות ששמעתם על קולטון אנדרווד. למה? משתי סיבות עיקריות - הוא התפרסם בתור הרווק הבתול הראשון, ולאחרונה הוא חשף שנבדק, נמצא חיובי ואכן נדבק בנגיף קורונה. אין ספק שמדובר באיש שיודע איך להגיע לכותרות.

אנדרווד בן ה-28 אמנם נדבק בנגיף, אבל הוא חש בטוב, תודה ששאלתם, ונמצא בדרכו להחלמה. הקורונה לא מנעה ממנו לקדם את ספרו החדש, בו הוא חושף פרטים מאחורי הקלעים של הריאליטי השנוי במחלוקת. אנדרווד התחיל בתור מתמודד בעונה ה-15 של "הרווקה", ונבחר לככב בתור “הרווק” בעונה ה-23 של התוכנית, משם הוא יצא יד ביד עם בת זוג - קאסי רנדולף.

בספר, אנדרווד מתייחס לדברים שכולנו כבר הבנו (למשל - זה שההפקה של "הרווק" מביימת סיטואציות לטובת המצלמה), אבל גם חושף כמה פרטים עסיסיים מהחוויה האישית שלו. מה למשל? מתברר שלאנדוורד היה קוד סודי כדי להגיד להפקה שהוא מתחיל להרגיש מגורה בזמן צילומים אינטימיים, למשל בבריכה או בג'קוזי, כדי שיוכל לצאת להפסקה ולהירגע מבלי לגרום למתמודדת שמולו להרגיש לא בנוח. יחד עם זאת, הקוד המוסכם היה פיהוק, אז לא ברור מה יותר מטריד מי שנמצאת מולו בדייט - זקפה או שעמום.

אנדרווד גם מתייחס בספר לשאלה האם הוא איבד את הבתולים שלו בזמן שישן יחד עם רנדולף במה שנקרא "סוויטת הפנטזיה" - חדר פרטי שרווקי התוכנית יכולים לבלות בו את הלילה, בנפרד משאר המתמודדים - באחד השלבים הסופיים של התוכנית. מתמודדות ומתמודדים לשעבר ב"הרווק" ו"הרווקה" כבר חשפו שבהרבה מאוד מהמקרים יש סקס בסוויטות האלה, למרות שבשלב הזה הרווק או הרווקה נשארים עם שלוש או שלושה מועמדים שונים, איתם הם מבלים לילה אחר לילה.

אנדרווד סירב להתייחס באופן ישיר לשאלה, אבל זרק רמיזות שקופות ביותר. בפרק שנקרא "מה שקרה בסוויטת הפנטזיה" הוא כותב רק שלוש מילים: "זה לא עניינכם", ובמקום אחר בספר הוא כותב "אף אחד לא מדבר על חיי המין שלו, אלא אם אין לו חיי מין". בקטע אחר אנדרווד כותב: "לא היה ספק שנהיה עירומים אחד מול השנייה", ומוסיף שכשאנשי ההפקה הגיעו לדפוק על הדלת בבוקר שאחרי, הם לא קמו אליהם כי הם "לא היו מוכנים". אוקיי, הבנו.

הבתולים של אנדרווד נובעים, לא במפתיע, מהאמונה הנוצרית שלו, אבל כשהוא חשף לראשונה שהוא בתול, הרבה ממעריצי התוכנית גם הציעו את התיאוריה שהוא בכלל נמשך לגברים, ומנסה להסתיר או להכחיש את המיניות שלו בגלל הזיקה שלו לדת. אבל לאנדרווד דווקא אין שום בעיה עם השמועות. "זה היה ככה גם כשהייתי ילד ובתיכון, אני יכול להתמודד עם זה", הוא אמר באחד הראיונות לקידום הספר, וגם גילה שאפילו הוא לא היה בטוח לחלוטין בנטייה המינית שלו לפני "הרווק": "ההשתתפות בתוכנית לימדה אותי שאני סטרייט ושאני מאוד מאוד נמשך לקאסי ובכלל לנשים - אבל זה היה בסדר גמור גם אם הייתי מרגיש ההיפך. אני חושב שזה המסר הכי חשוב שיש לי לאנשים".