עונה שלמה שאלכס שטילוב ונינה סולוביוב שמרו על מקום מכובד ויציב בראש הטבלה, ערב ערב, בזכות ביצועים מטורפים וציונים גבוהים מהשופטים. אלא שבתוכנית האחרונה של "רוקדים עם כוכבים" קרה משהו אחר שתפס אותם בהפתעה. השניים ביצעו קוויקסטפ לשיר "Sing, Sing, Sing", אלא שהריקוד הפעם היה רצוף בטעויות.

"פאשלה על פאשלה", כינתה את זה השופטת אנה ארונוב, "יצאת מהקצב, שכחת צעדים, משהו שם לא הסתדר ביחד. אני מאוד אוהבת כשאתם מצליחים וציפיתי לביצוע שלכם, ראיתי שכן התכוננתם לזה והכוונה הייתה מדהימה, אבל חצי מהריקוד התפקשש לצערי". דוד דביר הוסיף, "נינה, לקחת את הרף נורא גבוה. גם טכניקה, גם זריזות, גם מוזיקליות. כנראה שללא מקצועיים זה קשה. אלכס, יש נפילות בחיים וקמת מזה יפה".

על אף הביקורות, אלכס ונינה קיבלו 32 נקודות שהתווספו ל-32 נקודות שלהם מהערב הקודם וזה, בתוספת הצבעות הצופים, הספיק להם כדי להמשיך הלאה - אבל שטילוב מרגיש שהיה קרוב מאי פעם להדחה.

אלכס שטילוב מנסה להתאושש מאירועי הערב הקודם (צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12)
לא מתכוונים לוותר. אלכס שטילוב ונינה סולוביוב | צילום: מתוך "רוקדים עם כוכבים", קשת12

במוצאי שבת ייצא לדרך חצי הגמר (אחרי החדשות, ערוץ 12), מה שאומר שאין זמן לשקוע בבאסה ובמחשבות על הריקוד הקודם. ארבעת הזוגות יילחמו על שלושה מקומות בלבד בגמר, ואלכס ונינה לא מתכוונים להרים ידיים. השניים ירקדו רומבה לצלילי השיר "Imagine". שטילוב יודע שהביצוע הזה הולך להיות מכריע.

"היינו ממש קרובים להדחה. בסטודיו עשינו את הריקוד כמו שצריך, אבל פתאום זה לא עבד", נזכר שטילוב, "בגלל זה עברנו לגור בחדר החזרות. השופטים לא יהיו סלחניים הפעם עם הציון שלהם. מבחינתי, להתאמן עד הרגע האחרון".