שמישהו יבדוק אם אריאל הורוביץ יושב, כי רנה זלווגר חוזרת לחיינו עם סדרה חדשה בכיכובה בנטפליקס בשם השלכות (what if). בעצם, יתכן שהיא תככב רק בעונה הראשונה שלה, אבל מיד נגיע לזה.

מי שעומד מאחוריה הוא מייק קלי, האיש שיצר את הסדרה נקמה, ונראה שגם בהשלכות קלי ממשיך עם קו דומה, המכיל מיסתורין, סקס אפיל ופוטנציאל התמכרות גבוה. נטפליקס מגדירים את הסדרה כ"ניאו-נואר", והיא הולכת לבחון איך החלטה אחת גרועה שנעשית על ידי אדם יכולה לגרור אחריה השלכות בלתי צפויות, ויש לה את הכוח אפילו לשנות חיים (השטאג ספרו לנו על זה).

העונה הראשונה תעקוב אחר שני נשואים טריים שמקבלים הצעה מספקת כלכלית אבל מאתגרת מוסרית מאישה בעלת כוח (זלווגר). אם תחודש לעונה נוספת, הסדרה אמורה להיות אנתולוגיה ולבחון בכל עונה דמויות חדשות ובעיות מוסריות חדשות, כך שלא ברור אם זלווגר תמשיך בתור השם הגדול שמוביל את הסדרה, ואם הקאסט צפוי להתחלף כולו בעתיד.

הסדרה מגיעה למסך הקרוב לסלונכם כבר בחודש הבא (24 במאי), במהירות שיא בהתחשב בכך שרק באוגוסט האחרון קיבלו בהפקה אור ירוק מנטפליקס, הטריילר ראשון שוחרר רק היום והעונה עדיין מצטלמת. צוות שחקני הסדרה מכיל עוד כמה פרצופים שתזהו מסדרות אחרות, אבל אף שם מוכר ובולט בסדר הגודל של זלווגר - שעבורה זו סדרת טלוויזיה ראשונה בה היא מופיעה בתפקיד קבוע.

עבר לא מעט זמן מאז שזלווגר הובילה את סדרת סרטי ברידג׳ט ג׳ונס ושיקאגו - וגם לא מעט בוטוקס - אבל השנה, עם השלכות וסרט נוסף בשם ג׳ודי, בו היא מככבת כג׳ודי גארלנד, יכול להיות שזו הולכת להיות השנה שלה.