אופרת הסבון "ימי חיינו", ששודרה לראשונה בנובמבר 1965 ומאז שודרה ברצף בטלוויזיה האמריקאית (ובמשך יותר מעשרים שנים בישראל, באפיקים שונים), תצא לפגרה בלתי מוגבלת בסוף החודש הזה, לאחר שהחוזים עם כל חברי הקאסט בוטלו.

לפי הדיווחים של אתר TVLine, המהלכים האלה לא בהכרח אומרים שהסדרה מבוטלת. העונה החדשה של "ימי חיינו" צולמה במשך שמונת החודשים האחרונים, ותמלא את לוח השידורים של הקיץ הקרוב. סוני ורשת NBC עדיין לא החליטו האם לחדש את הסדרה לעונתה ה-56 או לא. אך לפי הדיווחים, אם הסדרה תחודש, חברי הקאסט יקבלו חוזים חדשים.

צ'נדלר מסי, שמשחק את דמותו של ויל הורטון בסדרה, הגיב על החדשות בטוויטר וניסה להרגיע את המעריצים המפוחדים: "לא מבטלים אותנו. אנחנו עוצרים את ההפקה בגלל שאנחנו מתקדמים לפני לוח הזמנים (וזה חוסך לנו כסף), 'ימי' עדיין תשודר בזמן הפגרה אז לא תפספסו כלום".

מעריצי הסדרה התקשו להתמודד עם החדשות וביטאו את תחושותיהם בטוויטר. "כשסבתא שלי הייתה בחיים היא לא פספסה אף פרק. אל תבטלו את הסדרה אחרי כל השנים האלה, אם היא עדיין הייתה חיה היא הייתה הרוסה", כתבה גולשת אחת. גולשת נוספת הגיבה בצורה שונה והתייחסה לשינוי שעברה הסדרה: "צפיתי בסדרה הרבה שנים וזה לא אותו הדבר. קווי העלילה חוזרים על עצמם והשחקנים הצעירים לא יכולים להחליף את הקאסט המקורי". וגולשים אחרים התייחסו לדמות די מפורסמת שקשורה ל"ימי חיינו", ואנחנו בוודאי מדברים על ד"ר דרייק רמורה, בגילומו של ג'ואי טריביאני.