רק תנו לנו סיבה להזכר בעונה הכי מופלאה שהיתה להישרדותואנחנו כבר נדע מה לעשות: השתתפותה של אנה ארונוב בסדרת הדוקו "לאהוב את אנה", שתעסוק ב... אנה ארונוב וחיי האהבה שלה, הגיעה עד לאוזניו של בוקי נאה, הקולגה לשעבר בהישרדות VIP. 

על האי, אנה ו"הזקנה בקצה המסדרון" (כמו שבוקי כינה את עצמו לאורך העונה) לא כל כך הסתדרו, אבל במרחק השנים - נראה שדווקא יש שם חיבה, או יותר נכון - הקרבה: "בשביל לראות אותה מתחת לחופה אני מוכן לשים גם אלף דולר ולקפוץ עירום לבריכה בכיכר רבין ולגנוב פסל אמיתי", כתב בוקי בעמוד הפייסבוק(י) שלו. 

"אני שראיתי אותה וספגתי ממנה הרים של חרא, ברגעי הזעם, השנאה והכעס הכי קשים ומכוערים בחייה. אני אוהב את אנה. 'לאהב את אנה'. שיצליח לה אמן". טוב, אז בסוף התפלקה לו עקיצה. כתב הפלילים במיל' היה עד לרומן הנרקם על האי בין אנה ובין איתי תורג'מן, שגם השתתף בעונה יחד עם הצמוד שלו - אושרי כהן.

הזוגיות עם תורג'מן, שהתחילה בצילומים בתאילנד ב-2012 (שם לאלבום הבא שלנו בפייסבוק), כבר מזמן מאחוריה. עכשיו, בגיל 36, אנה ארונוב פונה לאלוהי הדוקו ולפסיכולוג ד"ר גבריאל בוקובזה - שילווה אותה בסדרה שתשודר החל מהשבוע הבא בקשת 12 - במטרה שיעזרו לה לפצח את תעלומת האהבה והזוגיות בחייה. איך אמר בוקי? מוכנים לקפוץ עירומים לבריכה בכיכר רבין וכו'. 

אנה ובוקי, הישרדות

הישרדות VIP (צילום: ורד אדיר)
צילום: ורד אדיר

הישרדות VIP פרק 19 (יח``צ: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
יח``צ: ורד אדיר, יחסי ציבור

הישרדות VIP פרק 25 אנה ארונוב (צילום: ורד אדיר,  יחסי ציבור )
צילום: ורד אדיר, יחסי ציבור