עד לפני שנתיים, הפילמוגרפיה של נואה סנטינאו הסתכמה בלהיות ילד שמשחק מדי פעם בסדרות דיסני ולא מתבלט במיוחד. מאז הכל כבר השתנה - בעיקר בזכות נטפליקס, שהעניקה לו תפקיד ראשי בשתי קומדיות רומנטיות מדוברות שלה - "לכל הנערים שאהבתי" ו"סיירה ברג'ס לוזרית" - והפכו אותו לאחד מהשמות החמים בהוליווד.

בראיון עם השחקן בן ה-23 שפורסם אתמול במגזין "הרפרס בזאר", חושף סנטיאנו שבדומה להרבה שחקנים צעירים בעולם הבידור, גם הוא קרס תחת הלחץ ונכנס לתקופה קשה של התמכרות לסמים, כשהיה בן 17 ועדיין ניסה להצליח בתעשייה. "יש קבוצה של 500-1,000 ילדים בתעשיית הבידור שכולם מנסים כרגע להצליח, וכל מה שהם עושים מיום שני עד יום שני זה לחגוג כל הלילה", מספר סנטינאו. "היינו לוקחים מולי (כינוי לסם ה-MDMA) ומדברים במשך חמש שעות, נכנסים לשאלות פילוסופיות וקיומיות עמוקות".

כשנשאל על סוגי הסמים שיצא לו להתנסות בהם מלבד MDMA, סנטיאנו משיב: "הכול. לא היה באמת שום דבר שלא הייתי עושה. אולי רק לא הזרקתי כלום, שזה טוב. גם עישנתי המון דברים. הייתי ממש נסער. זו הייתה תקופה מאוד אפלה בחיי".

View this post on Instagram

Running from the sunrise fleeing to the dark. I am seeking comfort and stability in unknown parts. Where the only constant is chaos and the only promise is not. The bright light of truth will singe holes thru the shadow of my scared heart.

A post shared by Noah (@ncentineo) on

בהמשך הריאיון השחקן מספר גם כיצד הגירושים של הוריו השפיעו על מצבו הנפשי כשהיה בן 15, ואיך נאלץ לגור לבד עם אמו במשך כמה חודשים בבית מלון: "הרגשתי מחויבות להתייצב ולמלא את המקום שהיה חסר לנו באותה התקופה, וזה דרש ממני להדחיק ולדחוף פנימה את כל הרגשות שלי".

כמו כן, סנטינאו חושף שהוא פיכח כבר שנתיים - לאחר שהחליט להפסיק עם הרגליו הרעילים ביום שלפני יום הולדתו ה-21. כיום הוא נמצא במקום טוב יותר, ומככב ב"לכל הנערים שאהבתי: נ.ב אני עדיין אוהבת אותך", סרט ההמשך הטרי ללהיט של נטפליקס שבזכותו פרץ ונכנס לחיינו לפני שנתיים.