ונסה לאשיי, המנחה את הלהיט התורן של נטפליקס - "האהבה היא עיוורת" (לאב איז בליינד) - לצד בן זוגה ניק לאשיי, התארחה לאחרונה בפודקאסט "The Bellas", אותו מנחות צמד התאומות המתאבקות ניקי וברי בלה, ונשאלה כיצד היא ובעלה שומרים על עניין בנישואים שלהם. אז, לאשיי הפתיעה את כולם כשענתה עם תשובה אחת פשוטה - סקס במקלחת.

"נגיד שאני במקלחת ועבר עלי יום עמוס", פירטה, "אז אני אומרת לעצמי שזה עכשיו או אף פעם. ואז אם עושים את זה מאוחר בלילה, זה הדובדבן שבקצפת וזה נהדר. אבל אם לא, זה בסדר כי כבר עשינו את זה במקלחת”, הסבירה. 

ניקי התרשמה מתשובתה של לשיי, והודתה בפניה שהיא וארוסה לא יכולים לקיים יחסי מין במקלחת משום שהמקלחת שלהם קטנה מדי. "תגידי לו - 'אני רוצה לעשות איתך סקס במקלחת אז אנחנו צריכים מקלחת גדולה יותר'", ענתה לאשיי. "יש לי תחושה שהוא ישפץ את הבית תוך 48 שעות, ותהיה לך מקלחת שיש חדשה".

גם בלה התייחסה לסוד של הזוג לאשיי והתלוננה על כך שהיא ובעלה מתקשים להיכנס למצב הרוח הנדרש. גם לזה הייתה לוונסה תשובה ברורה: "גם לנו זה קורה לפעמים. אנחנו יושבים שם ואני אומרת 'אוי, אכלנו יותר מדי עוף בצ'ילי הערב, אולי נשים מוזיקה? אוי, הרמקול לא עובד, יש אולי נר? אני לא מוצאת מצית. אולי מחר? מחר'. ואני תמיד אומרת לו 'תעיר אותי מחר' והוא אומר 'את יודעת שזה אף פעם לא קורה', כי אני לא בחורה של סקס בבוקר. אני לא, מצטערת. וזו הסיבה שאם אני במקלחת והוא שם, והילדים לא בבית, אני אומרת 'בייב...' והוא יודע בדיוק למה אני מתכוונת".