מאז ההכרזה הרשמית על פריקוויל למשחקי הכס, מעריצי הסדרה עשו ככל שביכולתם כדי לגלות פרטים נוספים ועכשיו הם גם הצליחו. בלוג המעריצים של משחקי הכס, Watchers on the wall, חשף את עיצוב הלוגו של סדרת הבת וכך גילה לנו גם את שמה. עד כה היה מקובל לחשוב ששם הסדרה יהיה "הלילה הארוך", אבל לא עוד, בלוג המעריצים פירסם מסמכים מודלפים עם הכותרת "ירח דם".

האם זה אומר ש"ירח דם" יהיה שמה הרשמי של הסדרה? כמו תמיד, כשזה קשור למשחקי הכס אין לדעת. HBO עדיין לא פירסמו מידע בנושא, אבל מה שאנחנו כן יודעים באופן רשמי הוא התקציר ש-HBO שחררה לפני כשנה: "הסדרה מתרחשת אלפי שנים לפני האירועים שתוארו במשחקי הכס, והיא מפרטת את נפילתו של העולם מעידן הזהב של הגיבורים לשעתו האפלה ביותר. מהסודות האפלים של ווסטרוז ועד מקורם האמיתי של המהלכים הלבנים, מהמסתורין של המזרח ועד האגדה של בני סטארק - זה לא הסיפור שכולנו חושבים שאנחנו מכירים".

צילומי הפריקוויל החלו לאחרונה בצפון אירלנד, את תסריט הסדרה כותבת ג'יין גולדמן, שכתבה בעבר בסרטי אקס מן וקינגסמן, אבל בשיתוף פעולה מלא עם ג'ורג' ר.ר מרטין, הסופר המקורי של סדרת ספרי שיר של אש ושל קרח, שכן מדובר בסיפורים חדשים שלא מוזכרים אפילו בסדרת הספרים שלו. בנוסף, הארט דיירקטור של המיני סדרה צ'רנוביל יעבוד גם על ירח דם.

עננת מסתורין מרחפת גם מעל הליהוק לסדרה, הדבר היחידי שאנחנו יודעים הוא שהשחקנית ההוליוודית, נעמי ווטס, תשחק "אשת אצולה כריזמטית שמסתירה סוד אפל". המידע הזה מגיע מהבלוג של ג'ורג' ר.ר מרטין בכבודו ובעצמו. מלבדה יש שמועות שגם נעמי אקי (מלחמת הכוכבים), ג'יימי קמפבל באוור (דמדומים, סוויני טוד), טובי פין רגבו (יום אחד) וג'ורג'י הנלי (הילדה מנרניה) יקחו חלק בסדרה.