לפני קצת פחות משבוע ג'ניפר קולידג' זכתה בפרס האמי הראשון שלה, על תפקידה כטניה מקוויד ב"הלוטוס הלבן". מדובר בתפקיד ששינה את התדמית שלה כשחקנית, וסיפק לה סוג של גאולה אחרי שנים שבהן לא זכתה להערכה משמעותית בתעשייה. אין ספק שבזכות "הלוטוס הלבן" קולידג' נמצאת כעת בשיא שלה, אבל בראיון חדש היא חשפה שהעבודה על הסדרה זימנה לה גם התמודדות מבהילה למדי – שבעקבותיה היא אפילו הגיעה לבית החולים.

השחקנית, כאמור, מגלמת ב"הלוטוס הלבן" את דמותה של טניה מקוויד, אישה מבוגרת ומעורערת שמגיעה לנפוש לבדה במלון המפואר בהוואי שבו מתרחשת הסדרה. בראיון למגזין Allure, שציטוטים מתוכו פורסמו במגזין Entertainment Weekly, סיפרה קולידג' כי לגופה הייתה תגובה חריפה להליך השיזוף בהתזה אותו עברה לטובת הצילומים. "ב'הלוטוס הלבן', לא רציתי להיראות כמו מרשמלו גדול שמשתזף על החוף בהוואי, אז עשיתי שיזוף בהתזה", אמרה השחקנית. "עליתי למטוס, והתחלתי להרגיש ממש מוזר. כשירדתי מהטיסה, כבר הייתי צריכה להגיע לחדר מיון".

המקרה הלא נעים הוביל את הפקת "הלוטוס הלבן" לשנות גם את שגרת האיפור של קולידג' במהלך צילומי הסדרה, ולוותר על שיזוף בהתזה. "אני חושבת שבסופו של דבר השתמשנו באיפור רגיל", נזכרה השחקנית והודתה כי היא אפילו נקטה במשנה זהירות מטעם עצמה. "ברגע שהיינו מפסיקים לצלם, הייתי מתקלחת. יש לי תגובה כל כך מהירה לדברים", אמרה. 

השחקנית המשיכה וסיפרה כי האלרגיה שלה למוצרי איפור חדשה עבורה. "מעולם לא הייתי מישהי שאכפת לה מאוד מהמרכיבים (שבאיפור)", אמרה, "אבל בחמש או שש השנים האחרונות התחלתי לפתח אלרגיה. העיניים שלי תמיד היו דומעות, אבל לא עלה בדעתי שזה בגלל האיפור שלי". ובכן, מחלקת השיער והאיפור של "הלוטוס הלבן" תצטרך לזכור את המידע הזה – שכן קולידג' מתוכננת לחזור ולהופיע גם בעונתה השנייה של "הלוטוס הלבן", שתתרחש בסיציליה.