בשנים האחרונות מאז סיום הסדרה "בנות", היוצרת לינה דנהאם נעלמה מעט מאור הזרקורים - לפחות מספיק בשביל שתהיה לה מערכת יחסים סופר סודית שאיש לא ידע או דיווח עליה. מתברר שדנהאם, שנפרדה מהמוזיקאי ג'ק אנטונוף (מהלקות Bleachers ו-Fun) בשנת 2017, הספיקה להיות מאז בקשר זוגי נוסף, שאף הגיע עד לשלב האירוסין. 

דנהאם, ששוחחה עם מגזין קוסמופוליטן הבריטי, סירבה לנקוב בשמו של הבחור, אבל כן סיפרה שהוא הציע לה נישואין באמצעות שרוך של נעל טימברלנד בזמן ששניהם היו תקועים בדירה של הוריה עקב סופת שלג: "בדיוק עברתי כריתת רחם כפולה, נפרדתי מהחבר שלי והייתי בתהליך של פרידה מהשותפה העסקית שלי ג'ני קונור - לא הייתי במצב של לקנות נעליים חדשות, ובטח שלא להתארס. ואז פשוט אמרתי לעצמי: יודעת מה? יצאתי עם בחורים מאז גיל 15, מותר לי לקחת הפסקה". 

דנהאם אף דיברה על מערכת היחסים שלה עם אנטונוף, עמו יצאה במשך חמש שנים - "דאגנו אחד לשני, הוא חבר מאוד יקר לי. האם זה היה קל כל שנייה? לא, זה לא קל לחלוק את החיים שלך עם מישהו. יש בהחלט רגעים שבהם הייתי קצת תוקפנית, חצופה או אגרסיבית, אבל הוא קיבל אותי בצורה יפה ואני הצלחתי לקבל את הכעס שלו. מה שנחמד הוא שאנחנו לא מתעלמים מההיסטוריה המשותפת שלנו, אבל אנחנו מוכנים גם לעבור הלאה". 

בנוסף, סיפרה דנהאם בראיון גם על הגמילה שלה מהתמכרות למשככי כאבים, אותה פיתחה לאחר שעברה את כריתת הרחם הכפולה עקב מחלת האנדומטריוזיס: "שכבתי במיטה בבית של ההורים שלי מתחת לשתי שמיכות, באותה הפיג'מה שלבשתי במשך שלושה ימים ואמרת לעצמי - זו לא אני. זה לא שרציתי להתאבד, פשוט הרגשתי כלום. לא רציתי לחיות".

מאז, כאמור,  דנהאם הכניסה את עצמה למכון גמילה למשך 28 ימים, וכעת היא נקייה כמעט שנתיים: "גמילה בעיניי זה לא רק להימנע מסמים מסוימים, אלא גם ממערכות יחסים שליליות. אני רווקה כבר כמעט 14 חודשים, והבנתי שעד שלא אהיה בדינמיקה זוגית מסוימת עם מישהו שיגרום לי להרגיש סופר בטוחה, אני לא רוצה לצאת עם אף אחד. אנשים עכשיו יגידו 'או מיי גאד לא עשית סקס במשך יותר משנה', ואני אומרת - 'לא, למעשה זה הדבר הכי מרפא שיש'".