בתחילת השבוע שעבר חשפה השחקנית אוון רייצ'ל ווד, כוכבת הסדרה "ווסטוורלד", כי היא עברה התעללות מינית ופסיכולוגית קשה על ידי בן זוגה לשעבר, המוזיקאי מרילין מנסון, לו הייתה מאורסת עד שנת 2010. מאז עליית הפוסט של ווד, בו ציינה את שמו של מנסון כזה שהתעלל בה, נשים נוספות הצטרפו והעידו נגד הזמר - והוא פוטר מחברת התקליטים בה היה מיוצג. עכשיו, ווד חושפת פרטים נוספים על מערכת היחסים עם מנסון, ומטיחה בו האשמות נוספות.

אתמול, בשורת סטוריז שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה, ווד הציגה תלונה שהגישה למשטרה בשנה שעברה, לאחר שגילתה כי אשתו של מנסון (ששמו האמיתי הוא בריאן וורנר), לינדזי אוזיק, ניסתה לסחוט אותה. לפי השחקנית, אוזיק ואדם נוסף שיתפו פעולה ואיימו לחשוף תמונות של ווד מימיה כקטינה, כדי "להרוס לה את הקריירה" ו"להשתיק אותה" - והיא, בתגובה, החליטה להעלות את אחת מאותן תמונות מדוברות בעצמה. בתמונה, ווד מוצגת בעודה חובשת את כובעו של מנסון, כששפם המזכיר את זה של אדולף היטלר מצויר על פניה. "זה חלק מההשפלה והסחיטה", כתבה.

בהמשך, ווד כתבה: "ב-19 בדצמבר, נאלצתי להגיש תלונה למשטרה אחרי שנודע לי על איומים מצדם של לזלי ליין ולינדזי אוזיק (אשתו של בריאן), ששיתפו פעולה כדי לפרסם תמונות שלי כשהייתי קטינה, אחרי שצרכתי כמות גדולה של סמים ואלכוהול, אחרי שבריאן הופיע בליל כל הקדושים בלאס וגאס". על אף הטענה כי מדובר היה בניסיון להשתיק אותה, ככל הנראה במטרה למנוע את פרסום התלונות נגד מנסון, ווד לא הבהירה האם אכן נאמר לה שהתמונות יופצו אם לא תדבר.

בהמשך, ווד העלתה תכתובת בין שני מעריצים של מנסון, במסגרתה אחד מהם מספר כי אוזיק פנתה אליו בניסיון להשיג את אותן תמונות, אותן הוא הגדיר כ"תמונות של אוון עושה דברים שיהרסו לה את הקריירה". "המצלמה הפרטית שלי צילמה תמונות של אוון ושל כולם", הוסיף אותו גולש אנונימי, "אני לא שיתפתי אותן עם אף אחד עד שלינדזי אמרה שאוון מופיעה ברקע של תמונה ששלחתי, עם מ"מ (מנסון, ר.א) ואיתי. עכשיו היא רוצה עוד מזה כדי להשתיק אותה". 

מרילין מנסון, לינדזי אוזיק, 2020 (צילום: Kevin Winter, getty images)
"היא רוצה עוד כדי להשתיק אותה". מרילין מנסון ולינדזי אוזיק | צילום: Kevin Winter, getty images

ווד, אחת מתוך 11 הנשים שהתלוננו עד כה נגד מנסון, טענה כי בנוסף להתעללות שחוותה מצדו של הזמר, היא גם הייתה עדה לגילויי אנטישמיות שלו. השחקנית, בת לאם שהתגיירה ומי שמגדירה את עצמה עד היום כיהודייה, טענה כי מנסון נהג להטיח לעברה הערות אנטישמיות וכי הוא נהג לצייר צלבי קרס על השידה שליד המיטה שלה, "כשהוא היה עצבני". בנוסף, טוענת ווד, מנסון מחזיק בשלושה קעקועים המזוהים עם נאציזם על גופו. 

הזוגיות בין ווד למנסון הפכה לפומבית בשנת 2007, כשהשחקנית הייתה בת 20 והזמר היה בן 38, אך השניים הכירו לראשונה שנתיים קודם לכן. ווד ציינה בעבר כי עברה התעללות מינית בידי אחד מבני הזוג שלה, ואף סיפרה ש"התעוררתי לצד האדם שטוען שהוא אוהב אותי, בזמן שהוא אונס אותי, כשהוא חושב שאני לא בהכרה", אך רק בשבוע שעבר ציינה כי מנסון הוא בן הזוג המדובר. מנסון, מצדו, הגדיר את הטענות כ"עיוות נורא של המציאות", והבהיר כי כל מערכות היחסים שלו היו בהסכמה. "לא משנה איך - או למה - אחרים מפרשים את העבר", הסביר, "זאת האמת".