גופתה של קרוליין פלאק, הידועה ביותר בתור המנחה לשעבר של הריאליטי הבריטי המצליח "Love Island" (אי האהבה), נמצאה אמש בדירתה שבמזרח לונדון ללא רוח חיים. משפחתה אישרה בהצהרה הרשמית שפלאק התאבדה - "אנחנו מאשרים שקרוליין מתה אתמול בלילה, ה-15 לפברואר, ומבקשים שהתקשורת תכבד את פרטיותנו בשעה הקשה הזו ולא תנסה ליצור איתנו קשר או לצלם אותנו", מסרו בני משפחתה.

פלאק בת ה-40 הנחתה את "אי אהבה", ממותגי הריאליטי המצליחים והמדוברים בממלכה המאוחדת, מאז עלייתה בשנת 2015 ועד חודש דצמבר האחרון - אז פוטרה עקב שערוריה שהייתה מעורבת בה בחייה הפרטיים: בן זוגה בן ה-27 האשים אותה בתקיפה לאחר תקרית אלימה בדירתם, והיא נעצרה ושוחררה בערבות, כאשר משפטה נקבע לתחילת חודש מרץ.

רק ביום חמישי האחרון העלתה פלאק תמונה לחשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים 2.5 מיליון משתמשים, שלה ושל כלבה, וצירפה אמוג'י של לב.

לפני שהנחתה את "אי אהבה" הייתה מעורבת פלאק גם בתוכניות ריאליטי בריטיות אחרות כמו "אני סלבריטי, תוציאו אותי מכאן" "גוט טאלנט בריטניה" ו"אקס פקטור", ואף זכתה יחד עם בן זוגה לשעבר בריאליטי ריקודים בריטי. יחד עם זאת, אמרה לא פעם ש"אי האהבה" היה כל עולמה במהלך חמש השנים האחרונות, ואף טענה, "זו התוכנית הטובה ביותר בטלוויזיה". במסגרת התכנית, שנוצרו לה עשרות גרסאות מקבילות במדינות רבות, נשלחים רווקים צעירים ומושכים לשהות ארוכה בווילה מפוארת. מעשיהם מצולמים לאורך כל השהות, והם נדרשים להצתוות בזוגות כדי "לשרוד" ולהישאר בתחרות. התכנית נחשבת להצלחה ענקית בבריטניה, ומשודרת בה חמישה ערבים בשבוע לאורך חודשים ארוכים.

רשת ITV הבריטית אשר משדרת את התוכנית צייצה בתגובה - "כולנו באי האהבה וברשת המומים ועצובים מהחדשות הרעות הללו. קרוליין הייתה חברה אהובה בצוות אי האהבה והמחשבות והתנחומים שלנו הולכים למשפחתה וחבריה". לורה וויטמור, שהחליפה את פלאק בהנחיית התוכנית, כתבה "אני מנסה למצוא את המילים אבל לא יכולה".

 

מתמודדים עם מחשבות אובדניות? אל תהססו לפנות לעזרה

ער"ן - עזרה ראשונה נפשית במספר הטלפון 1201
ניתן לפנות גם במייל דרך עמוד האינטרנט
או במסרון (SMS) למספר 0768844400