התאכזבתם מהסוף של "משחקי הכס"? אולי תוכלו להתנחם בידיעה שבעולם מקביל היא הסתיימה אחרת לגמרי: השחקן כריסטופר היביו, שגילם את טורמונד אדום הזקן והראש, אישר לאחרונה את השמועות הרבות כי לסדרה צולם אקורד סיום אחר, שלעולם לא יזכה לראות את אור היום.

"ובכן, צילמנו סוף אלטרנטיבי", אמר בראיון לאתר מטרו הבריטי, "זה היה בעיקר בשביל הכיף אבל אני לא יודע אם מותר לי לספר לכם את זה". המראיינים ניסו ללחוץ עליו כדי שיגלה מה בדיוק צולם, אבל השחקן התעקש: "אני לא אגיד לכם! אבל זה היה כיפי. המצחיק הוא שאחרי העונה השביעית היו לי תאוריות, לשאר השחקנים היו תאוריות ולמעריצים היו תאוריות משלהם אז היו אלפי תאוריות. היו הרבה דברים שלא צפיתי, והיה בזה אלמנט של הפתעה שחיבבתי".

היביו, כאמור, הוא לא היחיד שטען בעבר כי צולמו לסדרה מספר סופים. כבר בחודש מאי 2018, שנה לפני עליית העונה השמינית, אמרה אמיליה קלארק בראיון ל"פורבס" כי "יש הרבה סופים שונים שיכולים להתרחש. אני חושב שאנחנו מצלמים את כולם ולא אומרים לנו איזה מהם יקרה בסופו של דבר. אני חושבת שהם לא סומכים עלינו".

זהו לא מנהג נדיר לצלם מספר אלטרנטיבות לסצנות הסיום, גם על מנת לפזר ערפל בנוגע לסוף האמיתי, וגם כדי לבחון אותם במבחן העריכה ולראות כיצד הם משתלבים בסדרה. משתמש אנונימי במערכת הפורומים של רדיט טען במהלך שידור העונה האחרונה כי לקח חלק בהפקה, והוא יודע בדיוק מה עומד לקרות. כך למשל הוא חזה בדיוק את אירועי הפרקים החמישי והשישי בעונה, וצדק כשטען שדאינריז עומדת לשרוף את מעלה המלך ושדרוגון ישרוף את כס הברזל. בנוסף, חלק המשתמש כמה מהסופים שלטענתו צולמו. אחד מהם היה זה שכולנו ראינו - לאחר מותה של דאינריז, מועצה כללית בוחרת בבראן למלך וכולם נוזפים בסאם שהציע להפוך את ווסטרוז לדמוקרטיה, טיריון מקבל מחילה על בגידתו וג'ון ממשיך לשרת במשמר הלילה.

הסוף השני, לעומת זאת, נראה אחרת: טיריון עומד למשפט על בגידתו בממלכה, אך ג'ון ודאינריז לא נוכחים אלא רק שלושת הילדים לבית סטארק, בריאן, יארה, תולע עפור, רובין ארין, אדם בלבוש זהוב שככל הנראה מייצג את ממלכת דורן ואדם מבוגר עם זקן ובגדים ירוקים שמעולם לא נראה בסדרה. בשלב הזה נזכר בראן במשהו שאמר טיריון לקייטלין סטארק בעונה הראשונה: "אני לעולם לא מהמר נגד המשפחה שלי". טיריון ממשיך לטעון שלאנשי מעלה המלך הגיע למות משום שהם בגדו בו לאחר שהציל אותם מסטאניס, ואז הוא מוצא להורג.

הסוף השלישי הוא למעשה שילוב של הראשון והשני - טיריון עומד למשפט אך יוצא זכאי ומקבל מושב במועצת המלך החדשה. שני משתמשי רדיט נוספים גיבו את הפרטים הללו, כך שעושה רושם שמדובר בסצנות שאכן צולמו, גם אם לא הייתה כוונה אמיתית לשלב אותן בסדרה.