טרגדיה במקסיקו: שני שחקנים מטלנובלה מצליחה נפלו למותם במהלך חזרות לצילומי הסדרה. השניים, חורחה נבארו סאנצ'ז ולואיס הרלדו ריברה, ערכו חזרות על גשר תלוי שנמתח בין שני גגות ברובע Agrícola Oriental בעיר מקסיקו סיטי, אולם הגשר לא תמך במשקלם והתמוטט. נבארו וריברה נפלו מגובה של חמישה מטרים - מותו של אחד מהם נקבע במקום (הודעת המשטרה לתקשורת לא ציינה מי), והשני הובהל לבית החולים, שם נקבע מותו בשלב מאוחר יותר.

התאונה התרחשה ביום חמישי, ואושרה על ידי הודעה של המשטרה המקומית וכן ציוץ בחשבון הטוויטר של רשת Televisa המקסיקנית, שמשדרת את הסדרה "Sin Miedo a la Verdad" (בלי פחד מפני האמת) בשנתיים האחרונות. מפיקי הטלנובלה מסרו את תנחומיהם למשפחות של סאנצ'ז וריברה, ובהודעה מטעם רשת השידור נכתב שהתאונה מסבה להם "סבל רב". הרשת הודיעה כי תשתף פעולה עם משטרת מקסיקו סיטי, שפצחה בחקירת נסיבות המקרה, והמפיק רובן גלינדו היה גם מי שהזעיק את המשטרה לאתר התאונה. תמונות מרגעי הפינוי של השניים לבית החולים הופצו ברשתות החברתיות במקסיקו, וזאת בניגוד לבקשת המשטרה ורשת Televisa.

סאנצ'ז וריברה ערכו חזרות לקראת סצנה כחלק מצילומי העונה השלישית של הסדרה, שעוסקת בהאקר שמשתמש בכישורי הפריצה הווירטואליים שלו כדי להילחם במעשי שחיתות ובבריונות רשת. במקום התאונה נכחה גם מגדלנה דל ריו, נציגה של ארגון השחקנים המקסיקני הלאומי ANDA. דל ריו מסרה התראיינה על המקרה לתקשורת המקסיקנית והתעקשה כי באתר הצילומים נערכו כל הבדיקות המקדימות הנדרשות, וכי המקום היה "בטוח". "ראיתי שהשחקנים כבר עזבו את הסט, וקראו להם לטייק שלישי ליתר ביטחון", אמרה, "שמעתי חבטה, רצתי לשם וראיתי אותם שוכבים... ממה שהבנתי, אחד מהם איבד את האיזון, ותפס את השני. זו תאונה מכוערת מאוד".