מדיסון ויבורני, הארי ג'אוסי, 2020
טסה בשבילו עד אוסטרליה. מדיסון ויבורני והארי ג'אוסי | צילום: אינסטגרם - harryjowsey; madisonwyborny

האם אי פעם יימאס לנו מהמשתתפים של "חם, לוהט, רותח!"? לעולם לא. ריאליטי הרווקים המופרע של נטפליקס זכה ביום שישי האחרון לפרק בונוס, שאולי נגע בכמה נקודות חשובות - כולל הפתעה אחת שעוד נגיע אליה - אבל השאיר בחוץ כותרת שהיא לא פחות מדרמטית. אם חשבתם שהארי ופרנצ'סקה הם הזוג היחד שיצא מהווילה נטולת המגע המיני, אולי כדאי שתחשבו שוב.

הארי ג'אוסי, מהרווקים הבולטים בתכנית, אמנם נמצא בימים אלה בזוגיות עם פרנצ'סקה פרגו - אך השניים כבר סיפרו לאחרונה כי במשך כמה חודשים בין צילום התכנית לשידור שלה, הם נפרדו. עכשיו מתברר כיצד הארי העביר את אותם חודשי פרידה, והפתרון לכך נמצא קרוב משחשבנו. על פי דיווח של הדיילי מייל האוסטרלי, ג'אוסי העביר את אותם חודשים במערכת יחסים עם מדיסון ויבורני - אותה אתם כנראה זוכרים בתור אחת הרווקות שהצטרפו במהלך העונה ויצאו ממנה ללא זוגיות.

על פי הדיווח, ג'אוסי האוסטרלי יצר קשר עם מדיסון עוד בתקופה בה יצא עם פרנצ'סקה, בימים שלאחר צילומי התכנית, למרות שהשניים לא באמת התקרבו במהלכה. "שלושה שבועות אחרי שהצילומים הסתיימו", מספרת המקור לדיווח, "הארי שלח למדיסון הודעה באינסטגרם ושאל מה שלומה, והם התחילו לדבר כידידים". על פי אותו מקור, שביקשה להישאר אנונימית, היא (המקור) נחשבת לאחת מחברותיו הקרובות של הארי, והוא שיתף אותה במשך חודשיים וחצי בבעיות שנוצרו בינו לבין פרנצ'סקה. 

ההודעות הידידותיות בין הארי למדיסון לא נשארו כאלה לאורך זמן. לפי המקור, בחודש יוני האחרון (חודשיים לאחר צילומי התכנית) הארי הציע למדיסון להצטרף אליו לטיול בבאלי, אך היא סירבה. בהמשך, הארי סיפר למדיסון על הפרידה מפרנצ'סקה, והשניים נעשו קרובים יותר ויותר - עד שבחודש אוגוסט מדיסון טסה לקווינסלנד, אוסטרליה וביקרה את הארי ומשפחתו. בעוד מדיסון הגיעה עם כוונות רומנטיות לאותו ביקור, זה לא בדיוק מה שעבר בראשו של הארי - והיא הרגישה "לא בנוח" עם השיחות הפלרטטניות אותן ניהל עם בחורות אחרות שפגשו.

במהלך הביקור של מדיסון באוסטרליה, היא והארי תכננו גם לבצע גיחה קצרה לניו זילנד השכנה. השניים אמנם הזמינו מראש כרטיסי טיסה ואף עמדו לחזור ממנה ללוס אנג'לס (מקור מגוריה של מדיסון), אבל הארי החליט לבטל הכל ברגע האחרון. "הוא חזר למלון שלהם ואמר למדיסון שזה נגמר ושהיא צריכה לחזור בלעדיו", מספרת המקור.

מערכת היחסים בין הארי למדיסון אולי לא התפתחה לזוגיות של ממש, אבל היא כן זכתה לחיזוק ברשתות החברתיות. בדיילי מייל מפרסמים כמה תיעודים מסטוריז משותפים שהעלו השניים - כולל אחד שצולם בחדר שינה - כמו גם תמונות שמראות כיצד ג'אוסי לקח גם את מדיסון וגם את פרנצ'סקה לאותם אתרים כאשר הן באו לבקר אותו (התמונות של מדיסון כבר נמחקו מאז). בחודש ספטמבר, מדיסון העלתה תמונה שלה מקווינסלנד וכתבה, ככל הנראה בהתייחסות להארי "אם אני אתאהב בבעיות שלי, הן גם יוכלו לעזוב אותי?".

View this post on Instagram

So if I fall in love with my problems will they leave me to? #35mm

A post shared by MADISONWYBORNY (@madisonwyborny) on

בחודש דצמבר, לעומת זו, חלה תפנית ביחסים בין השניים. הארי יצר קשר עם מדיסון, התנצל בפניה על אי הנוחות שנגרמה לה בעת הביקור ואף "הבטיח לה שהוא לא פוגש עוד מישהי ושהוא רוצה שהעניינים ביניהם יסתדרו", לפי המקור. בנוסף, מתברר כי הארי לא רק רצה לממש את הרומן עם מדיסון אלא גם "להפוך את הקשר איתה לפומבי בתכנית האיחוד בנטפליקס" - זו שעלתה בשישי האחרון. השניים אמנם לא נפגשו, אבל הם כן התקרבו עוד יותר, ואף "הפכו לבלתי ניתנים להפרדה וירטואלית בתור זוג".

בחודש פברואר חלה תפנית נוספת בקשר, כאשר היחסים בין הארי לפרנצ'סקה התחדשו. הארי אמנם הבטיח למדיסון שהוא "לעולם לא יחזור לפרנצ'סקה", אך ההבטחה הזו לא החזיקה מעמד הרבה זמן. על הקאמבק הרשמי בין השניים, מדיסון למדה רק לפני כמה שבועות, כאשר בני הזוג העלו תמונה משותפת וחשפו את הזוגיות. "הקשר ביניהם היה אמיתי, היא הייתה עושה הכל בשבילו", סיפרה המקור על מדיסון.

הזוגיות בין מדיסון להארי, כאמור, לא זכתה להתייחסות כלשהי במהלך פרק האיחוד שעלה במהלך סוף השבוע, אבל זו של הארי ופרנצ'סקה זכתה ובעוד איך. כפי שנרמז בפרומו לפרק, הארי - שבראיונות קודמים שלו ושל פרנצ'סקה הנושא כבר נרמז - כרע ברך והציע לה נישואים (עם סוכריה בצורת טבעת). פרנצ'סקה אמנם התרגשה מהמעמד, אך לא הופתעה במיוחד, וכמובן הסכימה. השניים הסבירו כי הם מתכננים להתחתן כבר תקופה, אם כי הקאמבק שלהם, כאמור, קרה רק לפני כמה שבועות בלבד.

View this post on Instagram

Where should we have the wedding

A post shared by Too Hot To Handle - Harry ⚡️ (@harryjowsey) on