כמעט ארבעה חודשים עברו מאז שמשחקי הכס נפחה את נשמתה, אבל עושה רושם שהצופים שלה עדיין לא רגועים. חלקם עדיין מנסים לעכל את האכזבה המרה מהעונה האחרונה, אחרים מחזיקים לה אצבעות לקראת טקס האמי הקרוב, ויש עוד כמה כאלה שמנסים לחפש טוויסטים ורמזים לכך שעונת הסיום של הסדרה - שהתקבלה, כאמור, בלא מעט לעג וביקורת מצד הצופים הוותיקים - הרבה יותר מורכב ומתוחכם ממה שכולם חושבים.

תאוריית מעריצים חדשה גורסת כי גורלה של אריה סטארק (בגילומה של מייסי וויליאמס) הוא לא בדיוק הסוף הטוב ומלא התקווה שהוצג בסדרה, וכי למעשה יש כאן טוויסט בנוסח החוש השישי, שטורף את כל הקלפים. משתמש באתר Reddit בשם seedyProfessor טוען כי אי שם בסוף העונה שישית, בקרב שבין אריה סטארק לאסופית, אריה למעשה נהרגה והאסופית, שמסוגלת לעטות על עצמה את פניו של כל מי שהיא רוצה כחלק מהכשרתה כחסידת האל ללא פנים, מתחזה לאריה מאז אותו רגע.

זה אומר שלאורך כל שאר הסדרה, "אריה סטארק" מסתובבת בווסטרוז כמו זומבי, בלי קשר מיוחד לעבר שלה או לאנשים שהיא אוהבת, כפי שצופים בעונה השביעית והשמינית יוכלו להעיד. זה מסביר את היחס הקריר שהעניקה תחילה לאחיה אחרי שחזרה לווינטרפל, אולם ההוכחה הכי גדולה לכך, לטענת seedyProfessor (שם שלא חשבנו שיזדמן לנו להקליד פעמיים), היא שלאורך הסדרה אריה הייתה נחושה בדעתה להרוג את כל מי שהופיע ברשימת ההרג שלה, אך בעונה האחרונה פשוט ויתרה עליה כלאחר יד, בלי שום סיבה הגיונית.

כך למשל, היא הבליגה בצורה מתירנית למדי בכל הנוגע למותם של סרסיי וההאונד, ונתנה ללוחמים ומנהיגים אחרים, ולפעמים פשוט ליד הגורל, לטפל בהם - וזאת למרות שבעונות הראשונות זו הייתה מטרת חייה, והסדרה הציגה אותה משננת שוב ושוב את רשימת ההרוגים שלה. "הייתה לה רשימה של אנשים להרוג, שמאוחר יותר הייתה אמורה לעלות כקורבן לאל בעל הפנים הרבות", כותב המשתמש. ואם אריה איננה אריה אלא מישהי שכבר הקריבה מספר מספק של אנשים כדי לזכות בכוח שינוי הצורה, אין לדמות באמת עניין לחפש ולהמשיך לנקום במי שפגע בה ובמשפחתה.

הוכחה נוספת לכך, לטענת המשתמש ההוא, מגיעה מספריו של ג'ורג' ר.ר מרטין, מחבר ספרי שיר של אש וקרח, עליהם מבוססת משחקי הכס. בספרים, אריה מעולם לא וויתרה על הרשימה שלה, מה שהוביל את המשתמש לכתוב: "זה מכעיס אותי לראות שאריה ויתרה על שני שמות ברשימה משום שזו הייתה אמורה להיות משימת חייה. זה רק מחזק את התאוריה שאריה היא למעשה האסופית". היינו אומרים שמה שצריך להכעיס אותו הוא הטיפול התסריטאי הרשלני שכל הדמויות קיבלו בעונת הסיום, אבל אנחנו מעריכים גם את הספציפיוּת שבכעס על אריה בלבד.