כבר 35 שנים ברצף שהכלה מאיסטנבול משודרת בערוץ ויוה פלוס, או לפחות כך זה מרגיש. וברצינות, הטלנובלה הטורקית המצליחה, שסחפה אחרי עשרות אלפי צופים בישראל והוציאה רבבות גם אל היכל מנורה, לצפות בכוכביה כשהם שרים את הלהיטים הטורקיים שבוצעו בסדרה, חצתה כבר את רף הפרק ה-250. ומה לא קרה בפרקים האלה? חתונות ופרידות, נסיונות הצתה, אחים אובדים ששבו כמו משום מקום, התעשרוית בזק וירידת בזק מנכסים. לעזאזל, פארוק נאלץ לעבוד באופן ספייס במהלך העונה השלישית, אין יותר גרוע מזה. אבל תעלומה אחת עדיין נותרה ללא פתרון: מתי כל הטוב הזה יגיע לקצו? פנינו, ביררנו, ויש תשובה.

פרקי הכלה מאיסטנבול, כזכור, נערכו ושודרו בצורה שונה משידורם המקורי בטורקייה, שם התפרשה הסדרה על כמות פרקים מצומצמת יותר. בישראל, ישודרו בסך הכל 301 פרקים, ופרק הסיום של העונה השלישית האחרונה ישודר בארץ ב-24.11. כלומר, יש לכם ולנו עוד כשלושה חודשי צפייה. הכלה תשודר במשבצת הקבועה שלה גם לאורך תקופת החגים ולא מתוכננות לה חופשות או פגרות, למעט ערב יום כיפור בו, מן הסתם, היא לא תשודר. קרי, אם לא תכננתם לקחת אתכם את הלפטופ לנופשון המשפחתי בכרתים, פנו לו מקום במזוודה כי אתם לא רוצים לצאת מהלוּפּ. נכון לעכשיו, לא מתוכנן ספיישל פרידה או אירוע מיוחד לסיום הסדרה, אם כי מהיכרותנו עם קהל המעריצים הנלהב של הסדרה - הכל אפשרי.

כזכור, העונה השלישית של הכלה נפתחה בפרק שכלל הצצה לעתיד, ובו יאז, בתם של פארוק וסורייה  - שבהווה של הסדרה היא תינוקת בת שנה - היא כבר בחורה בשנות העשרים לחייה. יאז חושפת פרט טראגי מהמשך קורותיה של משפחת בוראן, וצופים רבים (עשינו סקר במשרד, וזו הדעה הרווחת) משערים כי ההצצה לעתיד תיקשר לעלילה של אסמה, שאובחנה כחולת אלצהיימר. הסדרה תיאלץ לקשור כמה וכמה קצוות בזמן שנותר לה, ולספר לצופים האם סורייה אכן ביצעה מעשה שקשה למחול עליו. האם נקבל גם הצצה נוספת לעתיד? האם הבוראנים ימשיכו להתגורר באחוזה הכי מדוברת בטלוויזיה מאז החווילה של משפחת אוזבורן? יש לנו עד סוף נובמבר לגלות.

"הכלה מאיסטנבול" משודרת בימים א'-ד' בערוץ ויוה פלוס, בשעה 21:05