בחודש שעבר, עם פרסום הזמנה להשקה של העונה החדשה של תוכנית הריאליטי "גולסטאריות" מבית HOT, אי אפשר היה להתעלם מהעובדה שתקוה גדעון, אחת ממשתתפות העונה, עברה טיפול פוטושופ שכולל הבהרה של גוון העור שלה. לא מדובר בפעם הראשונה בה גדעון עמדה במוקד סערה סביב תמונות מרוטשות שלה, ואחת ממשתתפות העונה אף אמרה בשיחה עם mako ש"למישהו שם כנראה יש בעיה עם צבע העור שלה, אחרת אין הסבר הגיוני לזה". ב-HOT ובחברת ההפקות ADD סירבו להגיב בזמנו.

השבוע, לכבוד חג החנוכה, בחברת HOT שלחו מתנת יח"צ לאנשי תקשורת ולקוחות של החברה, בליווי גלויה עם הכיתוב "חג חנוכה שמח מהגולסטאריות". בראש הגלויה אפשר היה למצוא את אותה תמונה של משתתפות העונה, עם הבדל משמעותי אחד - פניה של גדעון נראו כהות הרבה יותר מבתמונה המקורית (ראו צילום). גורמים ב-HOT אמרו ל-mako שהתמונה המדוברת לא עברה שינוי מאז הפרסום המקורי, אך ניתן לראות בבירור שצבע העור של גדעון בגלויה של השבוע, אינו אותו הצבע כמו בהזמנה שהופצה בחודש שעבר.

בפרקי הבכורה של העונה החדשה שכבר שודרו, לא חסרו התייחסויות גזעניות לגדעון - וגם למשתתפות אחרות. תמי יחזקאל, אחת ממשתתפות העונה, הופתעה לגלות שגדעון היא לא כוכבת הריאליטי טהוניה רובל - משום ששתיהן ממוצא אתיופי. במקביל, גדעון עצמה כינתה את אשת העסקים נעמי הורביץ התאילנדית, "הסינית מהתרופות". הורביץ יצאה נגד הדברים בחשבון האינסטגרם שלה. "גזענות תמיד הייתה ולצערי כנראה תמיד תישאר", היא כתבה, "רק חבל שהיא באה דווקא מאלה שחוו אותה ויודעים כמה קשה ומכוערת הגזענות".

לצד גדעון, בעונה השלישית של "גולסטאריות" משתתפות ליטל סמדג'ה, מירב בן ארי, טיילור מלכוב, מאיה בוסקילה, מיטל דיין, רוסלנה רודינה, נעמי הורביץ, שמחה גואטה, אורטל עמר, סילבי ז'אן, תמי יחזקאל וליהיא גרינר. ב-HOT בחרו שלא להגיב.