העתיד כבר כאן, הטלוויזיה מוצפת תכנים מדהימים, אבל בסופו של יום, רובנו נרדמים מול שידורים חוזרים של "חברים". ועכשיו, כש-2020 סוף סוף הגיעה, ברכת יום ההולדת של צ'נדלר ומוניקה ליום הולדתה ה-18 של אמה- ביתם של רוס ורייצ'ל - סוף סוף רלוונטית.

בפרק הרביעי של העונה העשירית של הסדרה, רוס מקליט ברכות לימי ההולדת העתידיים של אמה, ומבקש מאחותו ובן זוגה לאחל משהו לאמה של 2020. הם נמצאים ביום ההולדת הראשון של אמה, שישנה במהלך האירוע כולו, למרות שדודה מוניקה ודוד צ'נדלר נאלצו לפספס את החופשה שלהם לכבוד המאורע. צ'נדלר מתחיל את הברכה כך: "היי אמה, השנה היא 2020, את עדיין נהנית מהשנ"צ שלך?". הברכה הסרקסטית זכתה לתהודה השבוע לא רק בגלל הסילבסטר, אלא גם כי ב-1 בינואר 2020 "חברים" הוסרה מספריית הסדרות של נטפליקס בארצות הברית, מה שרק העצים את הדיון בסדרה שגם ככה לא באמת איבדה אף פעם מהפופולריות שלה.

נואל שלדון, חצי מצמד התאומות שגילמו את אמה בסדרה (וממשיכות לחלוב את התהילה ממנה עד היום), ניצלה את ההזדמנות כדי לגרוף לייקים באינסטגרם. השחקנית, שהופיעה לאחרונה לצד אחותה התאומה בסרט "אנחנו" (Us), פרסמה הלילה פוסט אינסטגרם עם תמונה בה היא אוחזת בספל של סנטרל פרק, ומודבקת בעזרת פוטושופ על סט הצילומים של בית הקפה הטלוויזיוני המיתולוגי. ואפשר להירגע, היא אכן התעוררה מהתנומה.

View this post on Instagram

A post shared by Noelle Sheldon (@noelle.sheldon) on

"בדיוק התעוררתי מהשנ"צ הכי טוב בכל הזמנים, 2020 שמחה!!", כתבה שלדון, וגם הוסיפה התנצלות על כישורי הפוטושופ המפוקפקים שלה, והמשיכה לאחל שנה טובה לעוקבים שלה. אחותה קאלי, שעזרה לה לגלם את אמה לסירוגין, הגיבה על הפוסט: "סוף סוף". אין מה לומר, הכתיבה הקומית המבריקה והמקורית של חברים ממשיכה איתנו גם לעשור הבא.