השם אומיד סקובי אולי לא מצלצל לכם מוכר, אבל רק לפני מספר שבועות הצליח העיתונאי הצעיר להלך אימים על משפחת המלוכה הבריטית. סקובי, הסוקר את חיי המשפחה עבור כלי תקשורת שונים, היה אחד ממחברי הספר "Finding Freedom", שעסק בעזיבתם של הנסיך הארי ומייגן מרקל את בית המלוכה. ספרו של סקובי כלל לא מעט חשיפות שטרם פורסמו בפומבי על חייהם של בני הזוג והמשפחה המלכותית, ולמרות שגורמים שונים כבר טענו שמרקל עצמה הייתה אחד ממקורותיו של העיתונאי, ניתן להניח די בוודאות כי הספר לא התקבל בעין יפה בקרב בני המשפחה. עכשיו לסקובי יש סקופ חדש, שאם יתברר כנכון - נראה שהמהומה במשפחת המלוכה רק מתחילה.

כפי שכולם כבר הספיקו לשמוע, הסערה התורנית אודות משפחת המלוכה עוסקת בימים אלה ב"הכתר", הדרמה המוערכת של נטפליקס שחזרה מוקדם יותר החודש לעונתה הרביעית. בני המשפחה אמנם נהגו לשמור על שתיקה בכל הנוגע לסדרה, אך בשבועות האחרונים מקורבים רבים מטעמה יצאו בקריאות נגד נטפליקס, כשבבסיסן העובדה שחלק מהסצינות המוצגות - כולל כאלה שעוסקות ביחסיו של הנסיך צ'ארלס עם הנסיכה דיאנה - הן מומצאות לחלוטין. המחאה נגד "הכתר" העלתה אמש הילוך, לאחר ששר התרבות הבריטי קרא גם הוא לצרף לה אזהרה שתבהיר כי מדובר בתוכן בדיוני, אך בני המשפחה לפחות היו יכולים להתנחם בעובדה שסוף הסדרה נראה באופק. לפי סקובי, זה כבר ממש לא בטוח.

במהלך פרק חדש של הפודקאסט בהנחייתו, "Heirpod", סקובי טען כי התגנבו לאוזניו "שמועות" על כך שנטפליקס מעוניינת להאריך את "הכתר" מעבר למתוכנן. כזכור, כל עונה של הסדרה סוקרת כעשור מתוך חייה של המשפחה, כך שהעונה השישית והאחרונה אמורה להסתיים בראשית שנות האלפיים, כשהדיווחים מדברים על ימיו האחרונים של טוני בלייר כראש ממשלת בריטניה, קרי שנת 2007. נקודת הזמן הזאת מאפשרת ל"הכתר" לרדת מהמסך לפני העיסוק בחיים הבוגרים של הנסיכים וויליאם והארי, עם דגש על נישואיהם ועל עזיבתו של הארי את בית המלוכה, נושא שנחשב לרגיש במיוחד במשפחה.

"שמעתי שמועות על כך שיש שיחות בנטפליקס סביב האפשרות להאריך את הסדרה", הסביר סקובי למאזיניו, "במקור הוכרז כי הסדרה תעצור לפני שהארי ו-וויליאם הופכים למבוגרים. כשחושבים על כמות המחלוקת שהעונה הזאת עוררה, זה הולך להיות נוכח בחייהם של בני משפחה המלוכה לאורך זמן". לפי סקובי, זמן ההפקה הארוך שנדרש לכל עונה אומר שעונות נוספות, אם וכאשר אכן תצאנה לפועל, עשויות להגיע בעוד מספר לא מבוטל של שנים. ויותר משעניין הזמן אמור להטריד את משפחת המלוכה, סביר להניח שמרבית חבריה בעיקר מוטרדים מהאפשרות שכמה מהסקנדלים האחרונים, בראשם העזיבה ההיא, ימצאו גם הם את דרכם למסך. 

על פניו, יוצר "הכתר" פיטר מורגן כבר הכריז כי הסדרה עומדת לסיים את דרכה בתום העונה השישית, ולכן לא נראה סביר שהדיווח של סקובי יתממש. רק שטרם ההכרזה הזאת של מורגן, ובניגוד לתכניות המקוריות, היוצר כבר החליט שהעונה החמישית של "הכתר" תהיה האחרונה, ורק בחודש יולי האחרון שינה את דעתו והחזיר לה את העונה הנוספת. מורגן שינה את דעתו כבר פעמיים, אבל אם תהיה פעם שלישית - נראה שזו תהיה החלטה שתעורר לא מעט פאניקה.