הרחבה של "רוקדים עם כוכבים" הייתה שייכת לאלכס שטילוב כבר מהרגע הראשון שהוא דרך עליה. למרות שלא היה לו ידע קודם בעולם הריקוד, פעם אחר פעם האלוף האולימפי הוכיח שמדובר בפנומן מהשורה הראשונה, שלא מסתפק בפחות משלמות.

מדי שבוע שטילוב ונינה סולוביוב נתנו את הכל על הרחבה, וגרפו מחמאות ושבחים אפילו מהשופטים הקשוחים ביותר. אמש (שני), כל המאמצים בחדר החזרות והאימונים הבלתי פוסקים, התנקזו לאירוע הגמר הגדול. בפעם האחרונה העונה, שטילוב וסולוביוב עלו על הרחבה, וביצעו שני נאמברים מושלמים, שבסופם הוכתרו כזוכים הגדולים של העונה.

"לא תיארתי לעצמי שאנחנו שנזכה", אמר שטילוב רגע אחרי הזכייה המרגשת, "כשנכנסתי לפרויקט הזה לא הסתכלתי כל כך רחוק, אמרתי שקודם כל אני צריך ללמוד ריקוד ראשון. ככל שהתוכנית התפתחה הבנתי שאנחנו מכוונים הכי גבוה, לזכות בגביע. אני שמח שהצלחנו לעשות את זה, הכל בזכות נינה שהצליחה כל פעם מחדש לבנות את הנאמברים הכי נכונים עבורנו". "אני שמחה שסיימנו את העונה עם הביצוע שעשינו, בשבילנו זה היה לסיים את זה כמו שצריך. זה הניצחון הכי גדול", הוסיפה סולוביוב.

במהלך השיחה, שטילוב העיד כי החליט לצאת למסע הזה בעקבות רצון לאתגר חדש. "פרשתי מספורט תחרותי לפני חצי שנה, וישר נכנסתי לתחרות חדשה. זה היה דומה מאוד לתחום שעשיתי לאורך הקריירה, אני חושב שזה מה שעזר לי להתקדם. אבל קשה להשוות, כל החוויה שונה", סיפר שטילוב והוסיף: "ידענו שאין פרס, האמת שחיפשתי אתגר חדש, וישר קפצה ההזדמנות הזאת. אני כל כך שמח שהייתי בכלל חלק מהדבר המטורף הזה".

האמנת שתזכו?
אלכס: "עוד מהמפגש הראשון בינינו, נינה ישר אמרה לי שהיא רוצה לזכות. אמרתי 'טוב יש פה ציפיות גבוהות, צריך שנעמוד בסטנדרטים'. אני חושב שהצלחנו לעשות את זה".

נינה: "כשהתחלתי לעבוד עם אלכס הבנתי שהוא תופס ממש מהר, שיש פוטנציאל. הרגשתי בפנים שאנחנו יכולים לנצח, פשוט צריכים לתת הכל".