"וונדה-וויז'ן", המיני סדרה החדשה של דיסני ומארוול, כל כך פופולרית שהיא למעשה גרמה לקצר בשירות הסטרימינג דיסני פלוס. בסוף השבוע שודר הפרק השביעי של המיני-סדרה, שעוקבת אחרי המכשפה העוצמתית וונדה (הידועה בכינויה "Scarlet Witch", מכשפת השני) והרובוט ויז'ן, שתי דמויות משניות ביקום הקולנועי של מארוול. הביקוש לפרק ולשירות הסטרימינג בעקבותיו היה כנראה כל כך גדול, שמנויי השירות שביקשו לראות את הפרק החדש נתקלו בהודעות שגיאה. יש לציין ששעת שידור הבכורה לפרק הייתה שלוש לפנות בוקר בחוף המזרחי בארה"ב, אולם מספיק אנשים רצו לראות את הפרק החדש של "וונדה-וויז'ן" בשעה כזאת כדי לגרום לקצר בתשתית כולה.

"דיסני, בבקשה, אני רק רוצה לראות את הפרק החדש של 'וונדה-וויז'ן' וללכת לישון", כתבה צופה אחת. "דיסני פלוס אשכרה קרסו באמצע הלילה בגלל שכולם רוצים לראות את הפרק החדש של 'וונדה-וויז'ן'", כתב אחר. הבעיה נפתרה כ-15 דקות לאחר מכן. המיני סדרה עוקבת אחרי וויז'ן ו-וונדה שמוצאים את עצמם במעין יקום מקביל שפועל לפי כללים של סיטקום ישן, וכל פרק בסדרה מהווה גם מחווה לקומדיה טלוויזיונית מעשור אחר - משנות החמישים והשישים ועד לסיטקומים של העשור האחרון, בהם "משפחה מודרנית", שזכתה למחווה גדולה בפרק האחרון.

למרות ההתעסקות הז'אנרית והתעלומה שמסרבת להיפתר מהר מספיק עבור הצופים, "וונדה-וויז'ן" נהייתה ללהיט בקרב הקהל, כפי שהתקלה המתוקשרת הנ"ל מראה, אבל גם בקרב המבקרים, שמשבחים את הופעתה של אליזבת אולסן בתפקיד הראשי, ואת ייחודיות הסדרה כמשהו שדיסני ומארוול לא עשו כמוהו אף פעם. זוהי למעשה הסדרה הראשונה של דיסני פלוס שמתרחשת ביקום הקולנועי של מארוול, וצפויות להגיע אחריה גם "הפלקון וחייל החורף" (שתעלה בחודש הבא בדיסני פלוס ותעקוב אחר הרפתקאותיהן של שתי דמויות נוספות מהיקום הקולנועי של מארוול), "הוקאיי", "הענקית", "לוקי" ו"מה אם", שתעסוק דווקא בתרחישים דמיוניים שאינם מבוססים על עלילות הסרטים המצליחים.

נכון לעכשיו, אין דרך חוקית לראות בארץ את הסדרה הפופולרית ביותר בעולם. שירות הסטרימינג של דיסני לא זמין עדיין בישראל ובמדינות רבות. זה לא מונע ממנה להיות פופולרית ברמות בלתי-נתפסות. לפי ניתוח של Parrot Analytics שנמסר למגזין פורבס, "וונדה-וויז'ן" היא הסדרה הכי מחופשת ומדוברת בעולם עכשיו, אם מנתחים את נתוני הצפייה החוקיים שלה, ההורדות הפיראטיות שלה והשיח סביבה באינטרנט. כמובן שלא מפריעה העובדה שהיא מתרחשת ביקום הקולנועי של מארוול, שאחראי לשמונה מתוך 25 הסרטים המצליחים ביותר אי פעם, ביניהם "הנוקמים: סוף המשחק", הסרט הכי מצליח בתולדות הקולנוע, נכון לעכשיו.