אולי התרגלנו למצוא בנטפליקס בעיקר להיטים מקוריים וסדרות מיתולוגיות, אבל בחלק מהמקרים ענקית הסטרימינג משמשת גם כגלגל הצלה עבור תכנים שנדחו על ידי גופים אחרים. זה בדיוק המקרה של "קוברה קאי", שאחרי שתי עונות בשירות התוכן של יוטיוב (יוטיוב RED) התבשרה כי לא תוכל להמשיך בו את דרכה. נטפליקס, שהבינה כי מדובר בלהיט בפוטנציה, החליטה להרים את הכפפה והרוויחה את אחת הסדרות הכי מדוברות אצלה מאז שעלתה בסוף אוגוסט האחרון.

"קוברה קאי" עלתה לראשונה ביוטיוב במאי 2018, ומתרחשת 34 שנים לאחר עלילות סרט הקאלט "קראטה קיד". הסדרה מחזירה למסך כמה מכוכבי הסרטים הם, אבל משנה את נקודת המבט ובוחנת מחדש את הסיפור מעיניו של ג'וני לורנס (וויליאם זבקה), יריבו הידוע של דניאל לרוסו (ראלף מאצ'יו). ואם כל מעריצי "קראטה קיד" (חוץ מברני סטינסון ב"איך פגשתי את אמא") הכירו את ג'וני בתור הנבל, כאן, בגרסתו המבוגרת, הוא דווקא הגיבור.

כמו זבקה, גם הנער השני שכיכב בסרט משנות השמונים, ראלף מאצ'יו, חוזר לתפקידו כדניאל לרוסו. הסדרה מציגה את ג'וני בשנים שלאחר ההפסד הזכור שלו ב"קראטה קיד", במהלכן זנח את עם אומנויות הלחימה והפך לאלכוהוליסט ולאב מזניח, ונפתחת בהחלטתו לפתוח את דוג'ו הקראטה (מועדון האימונים) "קוברה קאי", שעל שמו נקראת הסדרה. הפתיחה של המועדון מציתה מחדש את היריבות בינו לבין דניאל, והשניים חולקים את הקאסט עם עוד שמות שמוכרים לחובבי "קראטה קיד", בהם מרטין קוב בדמותו של מורה הקראטה ג'ון כריס, כמו גם כמה שמות חדשים.

עונתה השנייה של "קוברה קאי", שעלתה לראשונה בזמן שהסדרה שודרה ביוטיוב, הסתיימה בנסיבות דרמטיות במיוחד, ומי שעוד לא השלים את הצפייה בה מוזמן לדלג על שלושת המשפטים הקרובים. ג'וני איבד את בעלותו על הדוג'ו, בזמן שמיגל (שולו מרידואינה), בן חסותו הצעיר, מאושפז בבית החולים לאחר שנפצע. גורלו של מיגל נותר בגדר סימן שאלה בתום העונה, וצפוי להתברר רק כשהעונה השלישית תעלה בנטפליקס, ב-8 בינואר 2021. ולפני שתשאלו - כן, "קוברה קאי" כבר חודשה מבעוד מועד גם לעונה רביעית, וגם היא תעלה בנטפליקס בבוא העת.

בשבוע שעבר זבקה העלה טיזר קטן משלו לעונה החדשה, והוא ממש לא מבשר טובות למיגל. מבלי לחשוף צילומים כלשהם מתוך העונה, הפוסט של השחקן רמז על זמנים סוערים במיוחד עבור הנער הצעיר שעשוי להימצא בסכנת חיים - והסרטון הקצר הציג את הלוגו של "קוברה קאי" כשהוא פועם כמו דפיקות לב וברקע נשמעים רעשי מוניטור. למחרת, עם פרסום הטריילר המלא, ניתן כבר היה לראות את מיגל שוכב חסר הכרה בבית החולים. 

בין אם מיגל ישרוד ובין אם לא, זבקה מבטיח שהעונה החדשה תעמוד בציפיות של המעריצים, ואולי אפילו תעבור אותן. "שום דבר הוא לא כמו שציפיתם", סיפר בראיון לאתר comicbook.com, "הסדרה מלאה בהפתעות". "סופה של העונה השנייה הוא למעשה תאונת דרכים. יש הרבה חלקים להרכיב. יש הרבה החלמה שצריכה להיעשות. ראיתי ושמעתי הרבה תיאוריות מעריצים, ניסיון נחמד. זה מגניב. העונה השלישית היא 'זיקוקים', כמו עונות אחת ושתיים ביחד על סטרואידים".