גל גדות, טום קרוז (צילום: Leon Bennett/Getty Images;Dave Benett/Getty Images for Louis Vuitton)
יחלקו מסך? גל גדות וטום קרוז | צילום: Leon Bennett/Getty Images;Dave Benett/Getty Images for Louis Vuitton

צילומי הסרט "Red Notice" של נטפליקס, בו מככבים דווין ג'ונסון, ראיין ריינולדס וגל גדות, אמנם הוקפאו עקב התפרצות הקורונה, אך בדיעבד יכול להיות שמדובר בדבר הטוב יותר שקרה להפקה הזו: בלוג הקולנוע The Illuminerdi מדווח כי מפיקי הסרט, בהם ג'ונסון עצמו, מנצלים את הפסקת הצילומים כדי לנהל משא ומתן עם כוכב הוליוודי נוסף שיצטרף לסרט בתפקיד אורח - טום קרוז.

לפי הדיווחים, קרוז אמנם צפוי לגלם תפקיד שולי יחסית בסרט (מה שמסביר מדוע דמותו לא לוהקה עדיין למרות שהצילומים החלו), אבל המטרה היא ככל הנראה לבסס את הדמות לקראת תפקיד גדול יותר בסרט ההמשך, אם וכאשר יופק כזה. ובמידה והמו"מ עם קרוז לא ייצא בסוף לפועל, הבלוג טוען כי ההפקה תחזר אחר שם הוליוודי גדול אחר, במטרה לסגור את התפקיד לפני החזרה לצילומים.

"Red Notice" אמור להיות מותחן ריגול קומי, בו מגלם ג'ונסון סוכן אינטרפול שמנסה לאתר גנבת אמנות נודעת (גדות) בעזרתו של נוכל לא פחות גדול (ריינולדס). הסרט למעשה ייאחד על המסך את ג'ונסון וגדות, ששיתפו פעולה בעבר ב"מהיר ועצבני 5" ו"מהיר ועצבני 6" - וזה ממש לא האיחוד היחיד בו. ג'ונסון והבמאי, רוסון מרשל ת'רבר, שיתפו פעולה גם בסרט "גורד שחקים", בעוד ריינולדס, קפץ להתארח גם הוא לרגע ב"מהיר ועצבני: הובס ושואו", בו כיכב ג'ונסון. 

הסרט החל להצטלם בחודש ינואר האחרון אך הושבת באמצע מרץ, כאמור, עקב התפרצות הקורונה. ג'ונסון אמנם הניח בתחילה כי מדובר בעיכוב של כמה שבועות בלבד, אך כולנו יודעים שזה לא המצב, וההפקה למעשה עדיין לא התחדשה עד לרגע זה. הסרט, שתקציבו נאמד בלמעלה מ-150 מיליון דולר, היה אמור לצאת לאקרנים (ולהגיע למסכי נטפליקס) ב-13 בנובמבר, אך תאריך ההפצה שלו נדחה לשנת 2021, נכון לעכשיו.

View this post on Instagram

Seconds away from @rawsonthurber yelling “action” — in the zone and surrounded by our hard working, talented crew. RED NOTICE. A globetrotting film about the world’s most wanted art thief, an FBI profiler and the greatest conman the world has ever known. Coming to @netflix ♟ @masistills

A post shared by therock (@therock) on