לא רק הקהל הישראלי התרגש מההופעה של כוכבי הכלה מאיסטנבול בישראל, אלא גם התקשורת הטורקית שסיקרה את ההגעה הלא מובנת מאליה של שאוזג'אן דניז (פארוק) ואסלי אנבר (סורייה). צמד מנחות בתכנית אירוח בשם סולמסם אולמז (Söylemezsem Olmaz) בערוץ הטורקי ביאז, לא נשארו אדישות לקיומה של ההופעה בארץ, למימדי ההערצה וגם למחיר הכרטיסים.

"הם לא אמרו שהם מבטלים?", שאלה אחת המנחות והתייחסה לקריאות מצד גורמים טורקיים לא לקיים הופעה בישראל. "הם לקחו הרבה מאוד כסף (עבור ההופעה), ועם הכסף - באה הנחמדות", השיבה השנייה. המנחות גם טענו כי דניז שלשל לכיסו כמיליון דולר עבור שתי ההופעות - מידע שהעסיק את המנחות לא מעט: "הייתי אומרת שבישראל מאושרים, אבל נראה לי שדניז, שהרוויח מיליון (דולר) על ההופעה, מאושר יותר, נכון?. 

הסוגיה שבאמת העסיקה את המנחות הייתה התגובות הסוערות שגררו הגעתם של השניים הארץ. הוא ספג תגובות שליליות אבל למרות כל התגובות הוא יצא להופעה. כרטיסים נמכרו ב-300 דולר עבור הופעה אחת", טען הכתב בכתבה שהוכנה על המופע בישראל. 

בסוף הקטע ניתן לראות את מנחות התוכנית מתפעלות ממימדי ההערצה שמגלים לכוכבי הסדרה בישראל, ומציינות שנכחו 11 אלף איש באולם: "זה מעורר גאווה, אבל בגלל שזה בישראל, זה שנוי במחלוקת". 

השיחה בין השתיים לא נשארה רק במחוזות היחסים הדיפלומטיים בין ישראל לטורקיה: "עכשיו אני מבינה כמה זמן עבר מאז שדניז עמד על במה. ישראל עשתה טוב גם לנו", סיכמו השתיים תוך כדי התפעלות מההופעה של דניז, שככל הנראה לקח זמן רב מדי לדעתן מהופעות בטורקיה עצמה. גם על ההשפעה החיובית של ההערצה בישראל על הקריירה של אסלי השתיים שוחחו כשאמרו שאנבר החלה לקחת הופעות נוספות לאור ההצלחה. 

אחרי צפייה בקטע שעוסק כולו בהופעה המדוברת דרך עיניים טורקיות, ניתן באמת להבין את מימדי הביקורת שקיבל דניז על הגעתו ואת התחמקותו בשבוע שעבר מלומר במפורשות שהוא בישראל, כפי שנראה בצילום המשותף שלו עם אביבית בר זוהר.