חשיפה מרגשת שודרה היום ב"חדשות הבוקר", בהנחיית יואב לימור (שהחליף את המנחה הקבוע, ניב רסקין). כלומר, "מרגשת" בעולם בו ד"ר נתי בן שלום, המוכר לצופים מהופעתו בדוקו "המתמחים" של קשת 12, הוא רווק ולקשר התיאורטי הזה יש איזשהו סיכוי. מנתח המוח הגיע לתכנית כדי לסכם את העונה שנגמרה אמש, ועל הדרך שמע גם את הווידוי של חברת הפאנל מעיין אדם, שסיפרה בשידור כי ניסתה בעבר להתחיל איתו, ללא הצלחה.

"יש לי וידוי, חיכיתי לסוף הראיון", אמרה אדם בסוף השיחה עם בן שלום - שהיום כבר נשוי באושר ואב לבת. "נתי ואני כבר דיברנו, לפני הרבה שנים, אני התחלתי עם נתי בפייסבוק". נתי, בתגובה, עשה את הדבר ההגיוני ותפס את ראשו בתדהמה. "ואיך התחלתי עם נתי בפייסבוק? שאלתי אותו דברים לגבי דירה שהוא פרסם. אמרתי, ככה, נתחיל איתו, לא יודעת איך לעשות את זה", הסבירה. "ואז הוא ענה לי 'כל הפרטים בפוסט, בהצלחה'".

הווידוי של מעיין שעשע גם את מנחי התוכנית: "כמה אתה שמח שבאת היום, יואב?" שאלה ריטה גולדשטיין, ולימור ענה, "על זה נאמר - יותר מזל משכל". נתי מצידו צחק וישב בידיים שלובות. בניסיון להוציא תגובה שאל לימור את הדוקטור אם לפחות הצליח להשכיר את הדירה. המבוכה כנראה הכריעה את נתי כי הוא רק השיב למנחה "את הדירה השכרנו, אבל, טוב... אין לי מה להגיד".