אם חברים הייתה משודרת בעידן של רשתות חברתיות, השחקנית לורן טום הייתה ככל הנראה האדם השנוא ביותר ברשת. טום, שגילמה בשנים 1995-1996 את דמותה של ג'ולי בסדרה המצליחה, הייתה למעשה המכשול הראשון שהערימו התסריטאים על מערכת היחסים של רוס ורייצ'ל. זוכרים? ברור. אחרי עונה שלמה של תשוקה, רייצ'ל גילתה שלרוס יש רגשות כלפיה וחיכתה לו בשדה התעופה, רק בשביל לגלות אותו יורד מהמטוס עם חברתו החדשה - הפלאונטולוגית ג'ולי.

יחד עם זאת, טום ככל הנראה מעט מצטערת על כך שלא היו טוויטר, פייסבוק או אינסטגרם באותה תקופה, משום שבמקום לחטוף הערות, מימים ובדיחות באינטרנט, היא קיבלה אותם ישר לפנים במציאות. "לא הייתי מוכנה להתמודד עם כמות הארס שקיבלתי מהקהל הקנאי שישב בצילומי הפרקים", אמרה טום בראיון ל-Today, "הם השמיעו קריאות בוז כלפי הדמות שלי. כמובן שניסיתי לא להיפגע מזה, אז הייתי חייבת להתרגל ומהר. הבנתי  שהקהל אמור להיות בעד רייצ'ל, ואפילו אני הייתי בעדה ברמה מסוימת, כי הייתי מעריצה של הסדרה".

שאר חברי הקאסט, לעומת זאת, היו קצת יותר פתוחים כלפיה: "החברות שלהם הייתה אותנטית", היא נזכרת, "הם היו מאוד מגובשים. כשהתחלתי לשחק בסדרה זו בדיוק הייתה הנקודה שבה הם התחילו להמריא. אני חושבת שהצלחה יכולה להיראות כמו משבר כי היא כל כך עצומה, אז הם די נצמדו אחד לשני והתהלכו בסט שלובי ידיים. אני עדיין זוכרת שהיום הראשון של החזרות היה יום ההולדת שלי, אז הם לקחו אותי לצהריים. זה היה מאוד יוקרתי וכל כך מתוק מצדם לקבל אותי בצורה הזו".

טום אף סיפרה כי למרות שעברו כמעט 25 שנים מאז, עדיין מזהים אותה ברחוב 5 פעמים בשבוע: "תמיד כשאני הולכת ברחוב מישהו יבוא אלי וישאל 'היית בחברים?'. זה נהדר שממשיכים לשדר את הסדרה בשידורים חוזרים, כי זה גורם לי להיראות עדכנית בקרב הקהל הצעיר, ואני שמחה שהיא עדיין מחזיקה. אבל למדתי תיאטרון, עשיתי המון עבודה על הבמות וניסיתי למצב את עצמי כשחקנית רצינית בתחילת הקריירה שלי ובכל זאת - אני עדיין הכי מוכרת מחברים. ואנשים הכי רוצים לדעת אם רוס מנשק טוב, דרך אגב, הוא כן".

כמו כן הודתה טום שבעיניה, רוס וג'ולי היו צריכים להישאר ביחד: "הוא היה צריך לבחור בג'ולי, היינו מאוד מאושרים עם כל החתולים שלנו. אבל אני חושבת שג'ולי ככל הנראה נשארה עם ראס, הכפיל של רוס, אז לא יצא לה כל כך רע בסוף".