לא שהיינו צריכים עוד הוכחה לכך שאגם רודברג מושלמת, אבל הנה מגיעה אחת, אם נרצה או לא נרצה. השחקנית, שמגלמת את דמותה של הכוכבת המנוחה ענת אלימלך בסרט על חייה, העלתה היום פוסט לאינסטגרם ובו היא מספרת כי החליטה לתרום את שכרה מצילומי הסרט למען נשים מוכות. 

סרט הדוקו-דרמה, העוסק במערכת היחסים הטרגית בין אלימלך - כוכבת בנסיקה עם קריירה מבטיחה - ובין בן זוגה דוד אפוטה, שרצח אותה והתאבד ב-1997. בסרט, שמשלב ראיונות עם מקורביה של אלימלך, משתתף גם רוי מילר ("מלכות") בתפקיד אפוטה.

"ענת אלימלך נרצחה על ידי בן זוגה אבל היא לא היחידה. מאז 2011 ועד היום נרצחו מעל 160 נשים אחרות על יד בני זוגן. חלקן מתלוננות לפני על אלימות מצד בן זוגן וחלקן לא בעקבות הבושה, הפחד מהבן זוג והפחד מה יהיה הלאה עם חייהן", כתבה רודברג בפוסט, והוסיפה כי "אלו שאמיצות מספיק ורוצות לצאת ממעגל האלימות פונות לקבל עזרה מקצועית ובמקרים רבים הן נאלצות לצאת מהבית שלהן, לעקור את ילדיהן מהמסגרות המוכרות, להתנתק לתקופה מהמשפחה המורחבת ולרוב עוברות עיר רק כדי להתרחק מהגבר האלים המאיים על חייהן. לאורך כל חיי תמיד אמרו לי שאני דומה לענת אלימלך. היו לנו קווים משיקים בקריירה ואפילו הסוכן הראשון שלי, רוברט, חזר ואמר לי שמתישהו אצטרך לספר את הסיפור שלה. לימים קיבלתי את התסריט על סיפור חייה". 

רודברג ממשיכה: "לפני שנה וקצת ראיתי פוסט של אסי עזר בו סיפר שהחליט לתרום את המשכורת שלו מהארויזיון לאיגי - ארגון הנוער הגאה. חשבתי לעצמי שזה מעשה יפה ומעורר השראה, וזה חלחל בי. ואכן, כבר כשצילמתי את הפרויקט הזה הרגשתי שזה מה שאני צריכה לעשות עם הכסף. לתרום אותו למטרה. שהוא לא שלי בכלל וכך עשיתי. חשבתי הרבה אם לכתוב שתרמתי את הכסף, הרי בגילוי יש משהו לא צנוע, קצת 'שוויצרי'. אבל, כמו שהמעשה של אסי חלחל בי, אני מקווה שזה יעורר השראה במישהו נוסף וגם הוא או היא יחליטו לעשות מעשה ולתרום בעצמם למטרה שנוגעת ללבם. אני גאה שמקלט שלם לנשים מוכות בדרום הארץ יהנה מהמשכורת שלי", סיימה רודברג והוסיפה טלפון לתרומות בפוסט.

חלקו הראשון של סרט הדוקו-דרמה "ענת אלימלך - הילדה הכי יפה בירושלים" ישודר היום, חמישי, 21:15 בקשת 12.