דל בדל מגיעים ל"ארץ נהדרת": הזוג שלא מפסיק להפתיע אותנו, אליקו ולירז ארז, הכריזו חגיגית על לידה בשידור חי ועוררו סערה לא קטנה ברשת. ב"ארץ נהדרת" לא הצליחו להתעלם מהסנסציה, והחליטו לזכות את הזוג בחיקוי מיוחד לכבוד יום האהבה בתוכנית הקרובה הערב (רביעי, אחרי החדשות, קשת 12). לנעליו של אליקו נכנס יניב ביטון ואת לירז תגלם לא אחרת מגיה באר גורביץ'.

הזוגיות של השניים מושכת לא מעט תשומת לב ומעוררת ביקורת, בין היתר בגלל פער הגילים ביניהם (אליקו בן 45 ולירז בת 19), וגם בעקבות הסרטונים שהשניים מפרסמים יחד שהופכים לסאונדים ויראליים ברשתות. החברתיות

אליקו ולירז זוכים לחיקוי ב"ארץ נהדרת" (צילום: פליקס חודורקובסקי, "ארץ נהדרת")
הזוג שלא מפסיק לעורר סערות ברשת, כעת על המסך | צילום: פליקס חודורקובסקי, "ארץ נהדרת"

אז אחרי שהכניסו ללקסיקון שלנו את המנוח "דל בדל", בו אליקו השתמש בברכה לכבוד יום הולדתה של לירז, וגרמו ללא מעט כותרות - האם גם לידה בשידור חי תהפוך לטרנד חדש מבית היוצר של הזוג? מקווים שלא. 

ומי עוד יגיע אתם שואלים? מסתבר שגם אסי ועדי בוזגלו מגיעים הערב לתוכנית הסאטירה הישראלית. גיתית פישר תיכנס לנעליה של עדי ואלי פיניש יגלם את בן זוגה - אסי. כזכור, השניים עלו לכותרות לאחרונה בעקבות עימות שהתרחש בנמל התעופה עם הגעתם ארצה. אז, עדי ראייה סיפרו כי השניים התבקשו להגיע לבידוק אצל עובדת מכס, אך סירבו לשתף פעולה - והסיטואציה הידרדרה במהרה.

עדי ואסי בוזגלו מגיעים ל"ארץ נהדרת" (צילום: פליקס חודורקובסקי, ארץ נהדרת )
צילום: פליקס חודורקובסקי, ארץ נהדרת