בזמן שלורי לוקלין עדיין טוענת לחפותה בפרשיית השוחד השערורייתי (שניתן כדי לעזור לבנותיה להתקבל לקולג׳), הסדקים בקריירה שלה מתחילים לתת אותותיהם: ערוץ הולמרק שהעסיק אותה לוקחים צעדים כדי לנתק כל קשר לשחקנית, שמוכרת לנו בעיקר כדודה בקי מצער גידול בנות.

לוקלין מגלמת את אביגיל, ראש העיר ואחת מהדמויות המרכזיות בסדרה של הולמרק כשהלב קורא (When Calls the Heart), שנמצאת כרגע בעונתה השישית. במרץ האחרון, כשנודע על הקשר של לוקלין לפרשה, הסדרה הורדה מהמסך באופן מיידי, ובהולמרק אמרו שהם מנתקים קשרים מקצועיים עם לוקלין, ויודיעו בהמשך מה יהיה על הסדרה בכיכובה.

העונה השישית כבר צולמה במלואה כשלוקלין נעצרה, אבל בערוץ לא רצו אפילו להמשיך ולשדר את הפרקים שצולמו עוד לפני המעצר. ביטול הסדרה גם היא לא הייתה אופציה - מכיוון שהיא בעלת הרייטינג הגבוה ביותר בערוץ. הפתרון? עריכה מחדש.

כשהלב קורא תחזור בתחילת מאי להמשך העונה השישית, ובשבועות האחרונים הפרקים הנותרים נערכו מחדש כך שלא יהיה זכר ללוקלין או לדמותה. בקיצור - הרגו אותה. מכיוון שהיא הייתה דמות משמעותית, העריכה היצירתית הזאת הצריכה גם כמה צילומים מחדש. 

השבוע, פליסיטי הופמן, שגם היא אחת מהמואשמות בתביעה, החליטה להודות באשמה והביעה חרטה על המעשים שלה. לוקלין ובן זוגה סירבו להודות באשמה במסגרת עסקת טיעון שהוצעה להם, מכיוון שהיא כללה זמן מאחורי הסורגים. עדיין לא ברור אם השניים יעמדו למשפט, אבל על פי ההוכחות שהצטברו נגדם, מומחים מעריכים שהם יאלצו לבלות זמן בכלא בין אם הם יקבלו עסקת טיעון ובין אם ילכו למשפט ויימצאו אשמים.