כשסיימון קאוול שפט ב"אמריקן איידול", ידענו שהוא לא אוהב זייפנים. כשראינו אותו בגרסאות הבריטיות והאמריקאיות של "גוט טאלנט", למדנו שהוא גם לא אוהב אנשים מטורללים. אבל עכשיו, בזכות שרון אוסבורן - ששפטה לצד קאוול ב"אקס פקטור" ו"גוט טאלנט" - אנחנו לומדים על קבוצת אוכלוסיה נוספת שהוא לא אוהב: כבדי משקל.

במהלך ראיון לפודקאסט "Honest AF", סיפרה אוסבורן על מי שהיה במשך שנים קולגה וחבר קרוב שלה. "לסיימון אין את היכולת לראות אנשים כאינדיבידואלים", הסבירה אוסבורן, "הוא לא אוהב אנשים שהם כבדי משקל. ברצינות". לפי אוסבורן, עמדותיו ה"מיושנות", לדבריה של קאוול באו לידי ביטוי במהלך עונתה השלישית של "אמריקן איידול" - בסיומה זכתה ג'ניפר האדסון. 

אוסבורן הסבירה כי סלידתו של קאוול מאנשים בעלי מבנה גוף כזה או אחר הובילה לכך שהשופט הצביע נגד האדסון בתכנית בהשתתפותה. "זו הסיבה שהוא לא רצה שהיא תזכה (...) זו האמת, הוא מאוד מיושן", הסבירה אוסבורן. 

הטענות של אוסבורן כלפי קאוול מסתמכות בין היתר על דבריה של האדסון עצמה. בעבר, האדסון תיארה כיצד נאלצה להתמודד עם תלונות מצדו של השופט והמפיק המוזיקלי. "סיימון אמר לי שאני 'גדולה מדי' בכל דרך אפשרית. אני חושבת שהוא התכוון לשיער שלי, לקול שלי, לאישיות שלי ולשירים שלי", סיפרה האדסון. 

אגב, הפרקטיקה של לעג לכבדי משקל לא זרה גם לאוסבורן עצמה. בשנת 2018, במהלך ראיון לתכניתו של האוורד שטרן - שהתקיים לפני שקאוול הוריד משקל משמעותי מגופו - הגדירה אוסבורן את הקולגה כ"פאקינג פרצוף שמן". גם בנובמבר האחרון, במהלך ראיון לתכנית הבוקר של פירס מורגן, אוסבורן התייחסה למראה החיצוני של קאוול. "אני חושבת שהוא נראה נהדר", הסבירה אוסבורן בראיון, "השיניים קצת גדולות מדי ואחת העיניים נפולה אבל אני חושבת שהוא נראה נהדר".

הערותיה של אוסבורן על פניו של קאוול הגיעו לאחר שמועות עיקשות שטענו כי קאוול עבר טיפולים קוסמטיים שונים. אותם טיפולים-לכאורה הוגדרו בעבר על ידי הקומיקאי פרנק סקינר ככאלה ש"נעשו בחשיכה". "היית מצפה שגבר עם כסף כמו שלו היה משיג את המנתח הפלסטי הטוב ביותר בעולם", הסביר סקינר בראיון מהשנה שעברה.