עד לא מזמן, קיילי קווקו הייתה אחת הכוכבות הגדולות והמוכרות ביותר של עולם הטלוויזיה, בזכות תפקידה כפני ב"המפץ הגדול". היום כבר ניכר שהשחקנית זוכה להרבה פחות תשומת לב תקשורתית (אם כי היא כן מדבבת את דמותה של הארלי קווין בסדרת אנימציה חדשה ומוערכת), לפחות עד שביקשה מהעוזרת האישית שלה מנה של דג סלמון. תכירו את mushroomgate2020#.

ברצף סטוריז שהעלתה לאינסטגרם בשבוע שעבר, קווקו - המצלמת בימים אלה פרויקט חדש - שיתפה את מיליוני העוקבים שלה במצוקה בה נמצאה באותו יום. "בגלל שאני נחמדה במיוחד לאנשים שאני עובדת איתם", סיפרה קווקו, "אמרתי לאמה - העוזרת האישית שלי - לקחת יום חופש (...) 'את לא צריכה לבוא לאולפנים היום, אני מסתדרת - רק תזמיני לי את ארוחת הצהריים הרגילה שלי'".

"אני אוכלת את אותו הדבר כל יום - סלמון וירקות", שיתפה השחקנית, "אבל מה שאני הכי שונאת, וכל מי שמכיר אותי יודע, זה פטריות". "אם אני רואה אחת - אני ממש מאבדת את התיאבון שלי", הודיעה. בשלב זה, קווקו הציגה למצלמה את ארוחת הצהריים שנשלחה אליה ובה, לצד מנת סלמון ושאר ירקות, גם שתי חתיכות של פטריות. "אמה", אמרה קווקו, מבלי להמשיך את המשפט, בעודה מציגה את הפטרייה האסורה למצלמה.

כמה דקות לאחר מכן, קווקו הודיעה באופן חגיגי כי הוציאה את שתי הפטריות שמצאה במנה, וזרקה אותן לפח זבל שמחוץ לחדר ההלבשה שלה, והסבירה ש"אם הן בחדר אני אדע שהן כאן, ואני פשוט לא יכולה". הסלמון, למי שדאג, דווקא מצא חן בעיני השחקנית שפנתה למצלמה ואמרה לעוזרת האישית שלה כי היא מקווה שהיא נהנית מיום החופש שלה, תוך צמצום עיניים באופן מאיים כלפי המצלמה.

כמה ימים חלפו, הפטריות כבר פונו מפח אשפה, אבל קווקו - כך מתברר - לא הייתה מודעת לדרמה שמתחוללת באותו זמן ברשת. "גם היא צוחקת, פשוט לא", נכתב בחשבון הטוויטר של פודקאסט הסלבס "WhoWeekly". גולשת אחרת, שהייתה בעצמה עוזרת אישית בעבר, כתבה: "אני יודעת שעשיתי טעויות בעבודה בעבר, אבל הייתי נחרדת אם מישהו היה עושה לי את זה".

"אז הנה העניין", צייצה גולשת אחרת, "לא רק שאני לא חושבת שהיא צוחקת, זה כל כך פאקינג פאסיב-אגרסיב ומופרע שזה רק מוכיח כמה קיילי קווקו מנותקת. גירל, את צריכה להתאפס על עצמך". 

הבאקלאש הרציני אילץ את קווקו לפנות שוב לעוקביה באינסטגרם, הפעם בליווי אמה המדוברת, שספק-נאלצה-ספק-התנדבה להבהיר את המצב. "רציתי להיות כמו עיתונאית אמיתית", הסבירה קווקו - שצירפה לסטורי את ההאשטאג Mushroomgate2020# - "אז רציתי להגיע ממש למקור", ואז הפנתה את המצלמה לעוזרתה. "זה נהדר לדעת שיש אנשים שתומכים בי, החלק הכי קשה הוא שאני נאלצת לאכול סלמון כל יום בגללה", סיפרה אמה הנבוכה.

View this post on Instagram

I love Rome!!!!! (@emmamadelineross carrying all my shopping bags and miscellaneous crap while I enjoy my nonfat latte ) #pooremma #emmadontquit

A post shared by Kaley Cuoco (@kaleycuoco) on

"גם אם היא טוענת שהיא צחקה", צייץ גולש בתגובה להבהרה של קווקו, "אני עדיין לא חושב שהיא מבינה כמה זה היה מרושע ולא בוגר. אני בספק שהעוזרת שלה מרגישה עם זה בסדר כפי שקווקו מנסה להציג".